Ana sayfa Dizi Haberleri Üç Kız Kardeş dizisinin İrfan’ı Emre Kıvılcım’ın yeni dizi de yeni partneri de ortaya çıktı!

Üç Kız Kardeş dizisinin İrfan’ı Emre Kıvılcım’ın yeni dizi de yeni partneri de ortaya çıktı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Üç Kız Kardeş dizisinin ardından Emre Kıvılcım yepyeni bir dizi için hazırlıklara başladı. Oyuncunun yeni dizisindeki partneri de sürpriz bir isim oldu. Yapımcıların en çok teklif yaptığı genç kadın oyunculardan birisi haline gelen Rabia Soytürk’ün Mektup isimli dizide yer alacağı da netleşti. MOST Yapım tarafından titizlikle hazırlanan dizide Rabia Soytürk’ün parterinin Emre Kıvılcım olacağı bilgisi basına yansıdı.

Emre Kıvılcım da son yıllarda dikkat çeken bir oyuncu. Özellikle de Özbekistan için hazırlanan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisindeki Celaleddin Harzemşah karakterini gayet başarılı bir şekilde canlandırdı. Bazı bölümleri Türkiye’de de yayınlanan bu dizide beğeni toplayan oyuncunun yeniden ekranlara Mektup isimli diziyle dönecek olması da hayranlarını mutlu eden bir gelişme oldu.

Üç Kız Kardeş dizisinin İrfan'ı Emre Kıvılcım'ın yeni dizi de yeni partneri de ortaya çıktı! 9

Kanal D ekranında yayınlanacak olan Mektup dizisi için oyuncu kadrosu tamamlanınca sete çıkılacak. Rabia Soytürk için de bu dizi çok önemli bir proje. Son yıllarda yer aldığı dizilerdeki yetenekleri ile dikkat çeken oyuncu, partnerleri ile uyumlu bir süreç yaşadığı için de çok ilgi gördü.

Mustafa Mert Koç, Korel Cezayirli ve Caner Topçu’dan sonra Rabia Soytürk’e yine bomba gibi partner çıktı! Benim Adım Melek isimli dram dizisindeki Defne karakteri ile ismini geniş kitlelere duyurmayı başaran Rabia Soytürk, üst üste farklı projelerde çok başarılı rollere imza atınca da popülerliğinin zirvesine çıktı.

Üç Kız Kardeş dizisinin İrfan'ı Emre Kıvılcım'ın yeni dizi de yeni partneri de ortaya çıktı! 10

Benim Adım Melek dizisinde Mustafa Mert Koç ile çok başarılı bir partnerlik süreci geçiren oyuncu, bu hikaye sayesinde milyonlarca izleyicinin gönlüne girmeyi başardı. Ardından ise Alparslan dizisinde Karaca karakteri ile çok başarılı bir iş çıkartan oyuncuya bu sefer Korel Cezayirli eşlit etmişti. İki genç oyuncunun uyumu da beğeni toplamış ve Rabia Soytürk, kariyer yükselişinde bu fırsatı da iyi değerlendirmişti.

Ardından Duy Beni dizisindeki Ekim karakteri ile yaz döneminden itibaren ekranda yer alan oyuncu, 20. bölümde final yapan bu gençlik dizisi sayesinde popülerliğinin zirvesine çıktı. Rabia Soytürk, 2018 yılından bu yana konuşulan bir isimdi ve 2022 yılına adeta damgasını vurdu.

Duy Beni dizisinde bu sefer Caner Topçu ile çok başarılı bir partnerlik süreci geçiren oyuncu, şimdi de yeni bir dizi için hazırlıklara başladı. Rabia Soytürk, yeni dizi Mektup’ta bakalım Emre Kıvılcım ile nasıl bir uyum ve enerji yakalayacak. İzleyip, gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz.

Üç Kız Kardeş dizisinin İrfan'ı Emre Kıvılcım'ın yeni dizi de yeni partneri de ortaya çıktı! 9