Ana sayfa Dizi Haberleri Üç Kuruş dizisi Nursel Köse’nin canlandırdığı Neriman’ın acısıyla sarsılacak!

Üç Kuruş dizisi Nursel Köse’nin canlandırdığı Neriman’ın acısıyla sarsılacak!

tarafından kadir kadir

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show Tv’nin sevilen dizisi Üç Kuruş dün akşam heyecan dolu gelişmelere sahne oldu. Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Necip Memili, Kadir Çermik, Bora Akkaş’ın kadrosunda yer aldığı dizinin 21. Bölümünde Baybars’ın adamı Kılıç, aile üyelerini hüzne boğan sahnelere imza attı.

Oyuna dahil olduğu andan itibaren Çaka ailesinin ensesinde olan Kılıç, Leyla ile Efe’nin en mutlu gününde ansızın düğünü bastı ve alenen attığı mermiler Leyla’ya isabet etti. Nereden geldiğine anlam veremeyen Kartal ile Şahin’in hastanedeki nefes kesen kavgası gerilimi yükseltti.

Asıl Kartal’ın “Kız kardeşinin ölümüne sebep olan adam mı söylüyor bunu?” sözleri karşısında Şahin şoke oldu. Neyse ki Aslıhan Malbora’nın canlandırdığı Leyla başarılı bir ameliyatın sonrasında gözlerini açtı ve sevdiği adam Efe başta olmak üzere tüm sevenleri rahat nefes aldı.

Fakat bu sırada kızının vurulduğunu öğrenen Nursel Köse’nin canlandırdığı Neriman, Baybars’ın eve gelmesiyle olanlarla ilgili hesap sorarak bir daha ailesine zarar vermemesi için onu vurmak için silah doğrultsa da bunu başaramadı. İki el silah sesinin duyulduğu sahnede Baybars’ın vurulduğu sanılsa da son anda eve Kılıç’ın gelmesiyle Neriman’ı vurarak öldürdü ve etkisiz hale getirdi.

Neriman’ın bir el ateş edebildiği anlaşıldığı son sahnede Baybars yaralı olarak hayatta kalırken, Nursel Köse’nin canlandırdığı karakterin hayatı son buldu. Ölümle birlikte başarılı oyuncu diziye veda etti.

Senaryosunda Damla Serim, Eset Akçilad ve Berrin Tekdemir’in imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki dizide Neriman’ın ölümüyle ilgili yansımaları 23. Bölümle birlikte göreceğiz. 27. Bölümde final yapacağı konuşulan dizide yeni bölümle birlikte heyecan artacak gibi görünüyor.