SON DAKİKA
27 Haziran 2019 10:05

SON HABERLER

Umay’ın acınacak hali! İlk kez bu kadar delirdi! Kardeş Çocukları 16. Bölüm

Star TV’de 16. bölümü yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde Umay, Yıldırım’ın çocuğunu aramasıyla birlikte büyük telaş yaşadı.

Ebe kadına giden Yıldırım’ın gerçekleri öğreneceğini anlayan Umay, engel olmak için kadınla anlaşmak istedi. Ancak Yıldırım, ona tuzak kurmuş ve içeride bekliyordu.

Evden koşarak çıkan Umay, peşinden gelen Yıldırım’a bebeği yaşatmak için kendi ruhunu yok ettiğini söyleyerek “Onu kurtarmak için kalbimi söküp attım ben o masada” diye konuştu.

“Benim anneliğim o kadardı” diyen Umay, Yıldırım’ı bir oğulları olduğuna inandırdı.

Eve geldiğinde ise kendi sözleriyle yüzleşirken adeta sinir krizine girdi. Odasına kapanan Umay, her şeyi yıkıp kırdı. Kapıda bekleyen Ümran, neler olduğunu anlamaya çalışırken, Hayat’ı da odasına gönderdi.

Umay’ın ilk kez bu kadar çıldırdığı sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

16. Bölüm Özet:

Yıldırım tarafından köşeye sıkıştırılan Umay, kendini kurtarmak için yeni bir oyun kurarken, annesine gelen gizemli mektupların peşine düşen Hayat’ın attığı fevri adım Ümran ve Yıldırım’ı karşı karşıya getirir.

Bir oğlu olduğuna inanan Yıldırım, var gücüyle sahte ipuçlarını takip ederken, Ümran ise Umay’ın oyunlarından habersiz mektupların peşindedir. Karaylar’ın tüm mal varlığını ele geçirmeye kararlı olan Umay’ın planları tıkır tıkır işlerken, Reşat’ın ise Umay’ın bile hesaba katmadığı bir planı vardır.

Reşat ve Umay arasındaki soğuk savaş kızışırken, Hayal’in Cansel’le hesaplaşmak istemesinin sonuçları ağır olur. Umay’ın kurduğu acımasız tuzağın kahramanı Savaş, Yıldırım’ın hayatına fırtına gibi girerken Ümran ve Hayat hiç beklemedikleri bir anda kendilerini oyunun tam ortasında bulur.

İlgili Haberler