SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:42

SON HABERLER

Ümran, Cemal’i vurdu! Kardeş Çocukları 15. Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde, Ümran ve Umay’ın başına bela olan Cemal öldü!

Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Ayça Bingöl ve Mehmet Aslantuğ’un başrolünde oynadıkları dizinin yeni bölümünde Ümran, Cemal’in onları tehditleri üzerine bir oyun oynayıp şifreleri aldı. Cemal onu köye götürmüştü. Durumu öğrenen Umay, köye geldi.

Evin samanlığında abla kardeş konuşurken Cemal içeri girdi ve onları vurmak istedi. Ancak Ümran önce davrandı ve Cemal’i vurdu. İki kardeş daha sonra o samanlığa Cemal’i gömdüler.

Ayrıntıları videodan izleyebilirsiniz…

Kardeş Çocukları 15. Bölüm Özet:

Ümran’ın Cemal’i vurmasıyla birlikte kız kardeşler için bir dönem kapanır ve yeni sınavlarla dolu bir dönem başlar. Çocuğunun doğduğundan artık emin olan Yıldırım’ın Ümran’la da Umay’la da yüzleşmesi hepsi için yıkıcı olur.
Umay, adım adım köşeye sıkışırken Ümran artık onun yalanlarını taşımakta zorlanmaktadır. Yalanlar ve gerçekler arasında sıkışıp kalan Ümran hiç beklemediği bir tehditle burun buruna gelirken, Hayat annesinin kendisinden bir şeyler gizlediğinin farkındadır.
Diğer yanda, Hayal’in Reşat ve Cansel’i yakalaması Umay ve Reşat arasındaki son köprüyü de yıkar. Reşat ve Umay arasındaki savaş giderek çirkinleşirken, Umay hedeflerine emin adımlarla yürümektedir. Ancak Yıldırım’ın çocuğunu bulmak için attığı sürpriz adım, tüm planları alt üst etmek üzeredir.

İlgili Haberler