SON DAKİKA
27 Ocak 2023 17:41

SON HABERLER

Ve Mercan 1 yaşında! Özge Özpirinçci kızının doğum gününden o mutlu anları paylaştı…

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Ünlü oyuncu çift Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, uzun zamandır süren beraberliklerinin ardından geçtiğimiz yıl anne baba olmuşlardı. Kızları Mercan’ın doğumundan kısa bir süre önce sürpriz bir nikahla evlenen çift, 30 Kasım’da Mercan adını verdikleri çocuklarını kucaklarına aldılar.

2021 doğumlu olan Mercan’ı oyuncu çift sosyal medya hesaplarından sınırlı şekilde gösterdiler sadece. Hayranları, sevenleri için Mercan ile ilgili Özge Özpirinçci zaman zaman paylaşımlar yapmakta. Oyuncu, dışarıda gezdirirken ya da oynarken çektiği fotoğraflarını yayınlıyor ancak kızlarının yüzünü tam olarak göstermedi.

Minik Mercan, 30 Kasım’da 1 yaşına bastı. Özge Özpirinçci, kızları için düzenledikleri doğum günü partisinden arkadaşlarının paylaşımlarını kendi sosyal medya hesabında yayınlamayı tercih etti.

Doğum günü partisinde Mercan yerine pastanın paylaşımlarıyla bu özel günü paylaştı Özpirinçci’nin arkadaşları. Bu isimler arasında Berrak Tüzünataç da vardı. Özge Özpirinçci, bir başka arkadaşının paylaşımını yayınlayarak “Ve Mercan pastasıyla aşk yaşadı” yorumunu yaptı sadece.

Kızlarının ilk doğum gününü yakınları, sevdikleri ile kutlayan çift, birinci yaş gününde de Mercan’ı göstermeyi tercih etmediler.

Mercan’ın kime benzediği hayranları arasında büyük merak konusu bu arada! Özpirinçci, geçtiğimiz günlerde instagram paylaşımında kızı Mercan’ın yüzünün bir kısmını gösteren fotoğrafı yayınlamıştı. Bazı takipçileri bu fotoğrafla Mercan’ı babası Burak Yamantürk’e benzettiler.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler