Ana sayfa Dizi Haberleri Volkan Severcan, Çocuklar Duymasın’dan sonra yeni rolüyle TRT1 ekranında!

Volkan Severcan, Çocuklar Duymasın’dan sonra yeni rolüyle TRT1 ekranında!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 16 Ocak 2002 tarihinde başlayan ve aralıklarla 2019 yılının Nisan ayına kadar 9 sezon devam eden Çocuklar Duymasın dizisi hala akıllarda yer alıyor. Dizide uzun yıllar yer alan isimlerden birisi de Tuna karakteri ile Volkan Severcan olmuştu.

Durum komedisi ile dikkat çeken Tuna karakterinde çok başarılı bir performans ortaya koyan oyuncu, 2019 yılında dizinin final yapmasının ardından başka bir dizide görünmemişti.

Volkan Severcan, Çocuklar Duymasın'dan sonra yeni rolüyle TRT1 ekranında! 1

Çocuklar Duymasın dizisinin de yapımcısı olan Birol Güven’in teklifi ile yeni TRT1 dizisi Mükemmel Eşleşme’de yer almayı kabul eden usta oyuncu, yeniden setlere dönüş yapmış oldu.

16 Temmuz Cumartesi günü ilk bölümü yayınlanacak olan Mükemmel Eşleşme bir aile ve aşk hikayesi olarak öne çıkıyor.

Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim , Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Goncagül Sunar, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç, Ayşen Sezeral gibi isimlerin yer aldığı dizi merakla bekleniyor.

Volkan Severcan, Çocuklar Duymasın'dan sonra yeni rolüyle TRT1 ekranında! 2

Annelerinin vesile olmasıyla tanışan iki gencin, mutlu bir aile kurmasını konu edinen dizide Volkan Severcan, yine bir baba rolünde.

Ahmet Kayakesen’in canlandırdığı Kerem karakterinin babası olarak izleyeceğimiz oyuncu, Goncagül Sunar ile de partner olarak hikayede yerini alacak.

Mükemmel Eşleşme dizisi yaz döneminde izleyicilere hem aile şefkatini tattırmak hem de güzel bir aşk hikayesi izletmek amacıyla 16 Temmuz’da başlıyor.

.