SON DAKİKA
18 Haziran 2019 09:40

SON HABERLER

Vuslat 15. bölüm fragmanı yayınlandı, her hafta ayrı bir heyecan!

Vuslat dizisi 14. bölümüyle 15 Nisan Pazartesi akşamı TRT1 ekranında izleyicilerle buluştu. Kadir Doğulu, Mehmet Özgür, Devrim Özkan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 15. yeni bölümü ise 22 Nisan Pazartesi akşamı izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yeni bölümde neler olacağı merakla beklenmekte. Dizide her hafta ayrı bir heyecan var. Birçok hayranının bir saniyesini bile kaçırmak istemediği Vuslat dizisinin yeni bölümünde dikkat çeken detayları videodan izleyebilirsiniz.

Vuslat 14. bölümde neler yaşandı?

Aziz, belki de yaşamının kırılma noktasındadır. Feride’nin hayatı, Aziz’in zekâsına ve cesaretine bağlıyken, Aziz de zamana ve tuzaklara karşı, nefes kesen bir mücadelenin içerisine girer…

Altan ve Yalçın, beklenmedik bir haberle alt üst olur. Aziz, başına gelen olaylarla ilgili önemli bir bağı, yine Salih ve Abdullah’ın yardımıyla keşfederken, Feride de aile geçmişini ve kolyenin hikâyesini araştırmaya başlar.

Sultan’ın hastaneden dönüşüyle birlikte köşkte ilk kez hâkim olan sevgi ve aile olma duygusu Faiklerin evinde de başka bir şekilde yansımasını bulmaktadır.

Kerem, babasının adamı olarak bildiği Ali ile Faik’in evinde karşılaşır… Ardından, yaşadığı şaşkınlıkla bu bağları çözebilmek için harekete geçer.

Tahsin, kaçınılmaz sona doğru yaklaşırken, dayanıp güvenebileceği tek kişinin Aziz olduğuna karar verir. Yıllardır peşinden sürüklediği kendi karanlığına, farkında olmadan Aziz’i de çekmek üzeredir.

İlgili Haberler