SON DAKİKA
21 Eylül 2019 02:45

SON HABERLER

Vuslat 21. bölümde Aziz ve Feride engelleri aşıyor, büyük sürpriz var! (fragman izle)

TRT 1 ekranlarında yayınlanan imkansız bir aşk yolculuğunu konu alan “Vuslat” dizisi, 16 Eylül Pazartesi akşamı ikinci sezon yirmi birinci bölümüyle ekranlara geri dönüyor. Yapımını A23 Medya’nın, Yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği, Vuslat’ın Senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor. Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar’ın başrollerinde yer aldığı dizi 21. bölümüyle 2. sezona başlıyor.

Geçtiğimiz sezonun en iddialı yapımlarından biri olan “Vuslat”ta aile geçmişlerinin gölgesinde, tevafuk eseri yolları kesişen Aziz ve Feride’nin aşklarının ne yöne gideceği bu sezon merakla izlenecek. Vuslat, etkileyici hikayesiyle izleyici başına kilitleyecek. Haberimizde hem fragmanı hem de yeni bölümün özetini bulabilirsiniz.

İşte 21.bölüm fragmanı:

Vuslat’ın 21. ve yeni sezon ilk bölümünde neler olacak? İşte dizinin 21.bölümünden detaylar ve fragmanlar:

Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak

Visal’e giden yolculuğunda Aziz, ölümle karşı karşıya kalmıştır. Aziz ve Feride birçok engeli aştığı gibi bunu da aşıp sürpriz bir şekilde bir araya gelecek, ancak artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Aziz bütün gemileri yakmak için hazırlanırken, Feride’ye beklenmedik bir davetiye gelir.

Taşlar yerinden oynayacak, sırlar açığa çıkacak

Aziz ve Feride’nin zehirlendiği, Kerem’in vurulduğu ve Tahsin’in polisle burun buruna geldiği gecenin sabahında hem Korkmazer Ailesi hem de Çağlar Ailesi büyük kayıplar vermiştir. İki ailenin bir araya gelmesi taşları yerinden oynatır. Artık sır dolu geçmiş, hafızalarda ve tozlu bodrumlarda saklı kalamayacaktır.

Holdingdeki dengeleri korumak için işlerin başına geçmek zorunda kalan Sultan, bir Korkmazer olmasından dolayı gerektiğinden erken büyümek zorunda kalmıştır. Nehir perde arkasında şirketin tek patronudur, ancak holdingin zorlu sürecinde Feride’den kurtulmak istemesine rağmen, Feride’yle birlikte çalışmak zorunda kalmıştır.

Kerem resmin tamamına daha da yaklaşacak

Kerem geçmişine dair ipuçları bulmak için Alice’in ve kendine verilen anahtarın peşine düşmüş, her bulduğu bilgiyle resmin tamamına daha da yaklaşmıştır. Satranc-ı Urefa’da ise Salih Baba bir yandan Yolcu’nun geri dönüşünü beklerken bir yandan da Çarkıfelek yerine Kader’in neler getireceğini bekleyecektir.

“Vuslat”, geçmişe dair hesapların ödendiği, güç dengelerinin değiştiği ve aşkın hasretle bekleyişe dönüştüğü yeni bölümüyle 16 Eylül Pazartesi akşamı TRT 1’de!

“Vuslat” Hakkında

İbn Arabi’nin, hayatla iç içe olarak da ifade edebileceğimiz Satranc-ı Urefa’sı yani Ariflerin Satrancı oyunu, Vuslat’ın temelini oluşturur. Bu oyun, kişinin “İnsan-ı Kâmil” olma yolculuğudur. Oyun 101 basamaktan oluşur ve her basamağındaki maddeler, “iyi insan” olma adımında karşılaşılan değerleri temsil eder. Bu oyundaki menziller, Aziz’in olduğu kadar izleyicilerin de yoludur.

KÜNYE:
Yapım : A23 Medya
Yapımcılar :Uğur Veli / Raif İnan
Yönetmen :Barış Yöş
Senaryo :Betül Yağsağan
Oyuncular: Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar, Gamze Süner Atay; Murat Karasu, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Osman Alkaş, Nurhan Özenen, Gözde Kaya, Erdem Akakçe Özcan Varaylı, Hikmet Körmükçü, Pelin Uluksar, Şeyla Halis, Veysel Diker, Mehmet Emin Kadıhan, Mert Karabulut, Barış Kışlak, Başak Kaya, Doğukan Töngel, Mehmet Halil Çelik, İpek Muştu, Elif Özkul Ali Çiçek

İlgili Haberler