SON DAKİKA
21 Eylül 2019 03:27

SON HABERLER

Yasak Elma’dan ayrılan Onur Tuna, Mucize Doktor dizisinde izleyiciyi ‘gıcık’ etti!

Televizyongazetesi/Analiz- Fox TV’nin kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken yeni dizisi Mucize Doktor’un ilk bölümü yayınlandı.

Taner Ölmez’in otizmli Ali Vefa isimli bir doktoru oynadığı dizi, ilk bölümüyle sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu.

Genç oyuncu Taner Ölmez’in performansına övgüler yağdırılırken, dizinin ilk bölümüyle heyecanı yükseğe taşıdığı ve merakı arttırdığı da sosyal medya yorumlarıyla görülmekte.

Murat Aygen ve Reha Özcan gibi sevilen isimlerin de yer aldığı dizi, 1. bölümüyle iyi bir sınav vermiş gibi duruyor ama son sözü reytingler söyleyecek!

Dizide dikkat çeken bir başka isim ise Onur Tuna’nın oynadığı Doktor Ferman karakteri oldu.

Bilindiği gibi Onur Tuna, iki sezon boyunca yer aldığı Yasak Elma dizisinden sezon sonunda ayrılmıştı.

Alihan karakterini oynayan Onur Tuna, bu karakterle ilgili olarak sık sık ‘çok gıcık, sinir biri’ yorumlarını almaktaydı. Dizide Sevda Erginci’nin oynadığı Zeynep karakteriyle bir küs, bir barış ilişkisini sürdüren Alihan, gıcılığı ve tuhaf davranışları ile izleyiciyi yer yer çıldırtan bir karakterdi.

Onur Tuna, bu kez Mucize Doktor dizisinde bir doktor olarak karşımıza çıktı. Ancak değişmeyen bir şey vardı ki o da bu karakterin de hayli ‘gıcık’ olmasıydı! İlerleyen bölümlerde durum değişir mi bilinmez ama ilk bölümden Ferman karakteri için izleyici yine ‘gıcık’ ve ‘sinir’ kelimelerini kullanmaya başladı bile!

Onur Tuna’ın şansı mı şanssızlığı mı bilinmez ama yine çok konuşturacak bir ‘gıcık’ karakteri oynadığı da görülmekte.

Taner Ölmez’in oynadığı Otizmli Doktor Ali Vefa’ya tavırları, ekran başında diziyi izleyenleri kızdırdı. Pek çok izleyici Ferman’ın kendisinden daha zeki ve başarılı olduğunu anladığı Vefa’ya kıskançlığından kötü davrandığı, onu dışladığı görüşünde. Bakalım olaylar nereye varacak? İzleyip göreceğiz…

Bakın izleyenler Ferman karakteri için neler söylemişler?

İşte Onur Tuna’nın oynadığı Ferman’ın izleyiciyi delirten sahnelerinden birisi:

İlgili Haberler