SON DAKİKA
11 Ağustos 2022 14:29

SON HABERLER

Vuslat dizisi izleyenin beyni yandı! Kadir Doğulu sen neymişsin be!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Meraktan ve heyecandan izleyicisini tüketen dizi; Vuslat! TRT1 ekranında Pazartesi akşamları yayınlanmakta olan Vuslat dizisi, beklenen reytinglerin çok altında… Aslında çok iyi bir hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu bulunan dizi, bir türlü öne çıkmayı başaramadı.

Kadir Doğulu’nun karizmasını sergilediği, Mehmet Özgür’ün felsefesi ile etkilediği, Devrim Özkan’ın güzelliği ile büyülediği, Ümit Kantarcılar’ın kötülüğü ile öne çıktığı Vuslat dizisi 29 bölümü geride bıraktı.

Diziye bir tutulan bir daha bırakamıyor. İzleyicilere göre “Meraktan ve heyecandan izleyicisini tüketen” bir dizi konumunda.

Bir izleyici şöyle diyor; “Kalbimiz duracak. Bu dizi meraktan ve heyecandan tüketecek bizi.”

Vuslat izleyenler hiç sıkılmadıklarını, her bölümü heyecanla takip ettikleri mesajını verdi.

Sosyal medyadaki yorumlarda, 1. bölümden 29.bölüme değişen bir şey olmadığını şu söz anlatıyor:

“İlk bölümü izlerken ben: Her şey çok karışık, hiçbir şey çözemiyorum.

29.bölümü izlerken ben: Her şey çok karışık, hiçbir şey çözemiyorum.

Bir arpa boyu yol alabilmiş değilim.”

Dizide gerçekler ortaya çıktıkça da Aziz ve Feride’nin mücadelesi derinleşiyor. Bu da izleyiciler açısından izlenmesi çok zevkli sahneleri getiriyor.

Salih Baba’nın anlatacakları da Vuslat hayranları için çok önemli. Her hafta mutlaka Salih Baba’dan güzel sözler bekliyorlar.

Kadir Doğulu’ya ayrı bir parantez açan dizi hayranları, “Açıkçası Kadir Doğulu’nun bu kadar başarılı rol yeteneği olduğunu bilmiyordum” diyerek hakkını teslim ediyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler