Ana sayfa Dizi Haberleri Yabani dizisi yeni gününde iyi reytingler alır ise kaderini değiştirebilir

Yabani dizisi yeni gününde iyi reytingler alır ise kaderini değiştirebilir

tarafından ker_def

4 Mayıs Cumartesi akşamı Yabani dizisinin 32. yeni bölümü Now televizyon kanalında yayınlanacak. Halit Özgür Sarı ile Simay Barlas ikilisinin başrolünde yer aldığı Yabani dizisi, salı günlerinden cumartesi günlerine alındı.

Yabani dizisi sezona çok iyi başlayan bir projeydi. Ancak Show TV’de yayınlanmaya başlanan Bahar dizisinden sonra Yabani’nin reytinglerinde ciddi bir düşüş yaşandı. Dizinin bu sezonu tamamladıktan sonra gelecek sezonda da yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda net bir durum yok. İşte bu yüzden de gün değişikliği kararı yeni bir fırsat olarak görülüyor.

Yabani dizisinin gün değiştirmesi, yeni bir süreci başlatabilir. Eğer dizi Cumartesi akşamları iyi reytingler elde eder ise, bu durum ikinci sezonda da devam etmesini sağlayabilir.. İşte bu nedenle Yabani dizisinin Cumartesi akşamı yayınlanacak 32. bölümü büyük önem taşıyor.

Peki dizinin bu bölümünde neler yaşanacak? İşte tüm detaylar: Elif kalan son kuvvetiyle Yaman’a bir ipucu bırakır. Yaman ona kimin çarpıp kaçtığını bulmak için bu ipucunun peşine düşer. Asi ve Cesur’dan başka güvenebileceği kimse kalmamıştır artık. Gençler Rüya’yı, Alaz’ı ve Çağla’yı ayrı ayrı takibe alırlar. Asi’nin kendisine bilgi toplamak için yaklaşması Alaz’ı yaralar.

Neslihan da iki gencin fırtınalı ilişkisine müdahil olmaya çalışır. Alaz bütün bu baskılar altında Serhan’ın oğlu gibi davranmaya, Yaman’a yalan söylemeyi sürdürmeye razı olabilecek midir? Yaman, Alaz’la aralarında güçlenen kardeşlik duygusuna güvenmeye karar verir.

Çağla ise hala babasının etkisi altındadır ve onu korumaya meyillidir. Bu da Rüya ile ikisini karşı karşıya getirmektedir. Rüya’nın susmasının tek sebebi, Şebnem’in karnındaki bebektir. Fakat Şebnem’in başka suçları da ortaya çıkarsa, artık Rüya’yı susturmak mümkün olacak mıdır?

Rüya’nın çevresinde buna izin vermemeye kararlı insanlar vardır. Şebnem köşeye sıkıştıkça Serhan’a karşı kendini güvenceye almaya çalışır. Her ikisine de itimadı olmayan Güven arkalarında bıraktıkları izleri adım adım takip etmektedir.

Yaman ise tam Alaz’ı kendi tarafına çekebileceğine inanmaya başlamışken, yaşanan bir felaket ödeyecekleri bedelin çok ağır olduğunu hepsine gösterir.