Ana sayfa Dizi Fragmanları Yabani dizisinde Yaman ve Rüya için dengeleri değiştirecek yeni durum!

Yabani dizisinde Yaman ve Rüya için dengeleri değiştirecek yeni durum!

tarafından ker_def

Fox TV ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Yabani dizisinde Halit Özgür Sarı ile Simay Barlas ikilisi muhteşem bir başarı örneği sergiliyor.

İki genç oyuncunun iyi bir uyum yakaladığı dizinin hikayesinin de beğenilmesi ile birlikte güçlü bir reyting elde etmesi, son yıllarda iyi bir çıkış sergileyen dizilerden birisi olması, Yabani projesinin başarısını gösteriyor.

Kısa sürede yurt dışında da geniş bir izleyici kitlesinin dikkatini çeken dizinin 16 Ocak Salı akşamı yayınlanacak olan 18. yeni bölümünde de dikkat çeken olaylar yaşanacak. İşte tüm detaylar:

Yaman’ın kurduğu oyun sayesinde Serhan’ın bütün mağduriyet senaryoları bir hiç haline gelir. Serhan, Neslihan’ı elinde tutmak için saldırganca son hamlelerini hesaplamak zorundadır artık.

Yaman ve Rüya’yı öldürmeye kalkanın Alaz olduğunu, Serhan’ınsa oğlunu korumak uğruna bu gerçeği örtbas etmeye çalıştığını öğrenen Şebnem ve Metin için de dengeler değişir.

Şebnem bu zamana kadar aldığı tüm kararları sorgular hale gelir. Rüya, annesiyle babasının hakiki bir şekilde bağlandıklarını görmektedir artık. Neslihan’ın önündeyse iki yol vardır. Ya Serhan’ın son koz olarak önüne sürdüğü şantaja boyun eğmek…

Ya da sıkıştırıldığı köşeden Yaman’ın yardımıyla çıkmak, ipleri eline alıp çocuklarını Serhan’a kaptırmamak için savaşmak. Alaz yaşananlardan dolayı en çok Asi’ye karşı pişmanlık duyar. Nefretle beslenen aşkları, onlar fark etmese bile, daha da büyür.

Asi tarafından bıçaklanan Alaz, Güven’in elinde can çekişirken; dört bir yandan köşeye sıkışan Serhan’ın öfkesinin odağı tek odağı yine Yaman’la babasıdır. Onun kini, Alaz ile Yaman arasındaki düşmanlığı da harlar.

İçlerinden biri her şeyini kaybetmek üzeredir artık. Ama kim? Hak eden mi? Masum olan mı? Bu kör dövüşünün kaybedeni kim olacaktır?