Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Yalı Çapkını dizisi reytinglerde hem birinciliği hem de istikrarı sürdürüyor

Yalı Çapkını dizisi reytinglerde hem birinciliği hem de istikrarı sürdürüyor

tarafından ker_def

Star ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi, izleyicilerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizi, dün akşam yayınlanan bölümüyle her üç kategoride de yine Cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu. 14’lü reytinglere bir kez daha ulaşarak sezonun en başarılı dizisi olma unvanını sürdüren Yalı Çapkını dizisi, tüm izleyici gruplarında çift haneli oranlar elde ederek istikrarı da koruyor.

Bu sezonun en başarılı dizisi olan ve şimdiye kadar tüm rakiplerine fark atarak ilerleyen Yalı Çapkını dizisinin hikaye gücü, Star TV’nin izlenme oranlarını da çok olumlu etkiledi. Star’ın sevilen dizisi “Yalı Çapkını” on dördüncü bölümüyle hem Total hem AB hem de ABC1 kategorilerinde birinci olarak 23 Aralık Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu. Dizinin 30 aralık Cuma akşamı yayınlanacak olan 15. yeni bölümünden ilk fragman da hikayedeki heyecanın artarak devam edeceğini gösteriyor.

Peki dizinin 14. bölümünde neler yaşandı? Ferit’in gitmesini engelleyen Seyran’ın öpücüğü değil, Halis’in hastaneye yatırılması oldu. Döndüğünde Seyran’ı da yalıya götüren Ferit; ertesi gün çıktıkları yemekte onu bırakıp Pelin’e gidince Seyran da yalıya kendisini almaya gelen Kazımla beraber babasının evine dönmeye karar verdi. Kazım’ın yalıya gelişi Halis’e tüm köprüleri attırırken, Ferit ise Seyran’ın gidişiyle yıkıldı.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizideki diğer oyuncular şöyle:

“Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer.”

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

“ Yalı Çapkını”, yeni bölümleriyle her Cuma Star’da!