Ana sayfa Dizi Haberleri Yalı Çapkını dizisinde oynayacak Afra Saraçoğlu, partneri sorulunca şaşırtan bir tepki verdi!

Yalı Çapkını dizisinde oynayacak Afra Saraçoğlu, partneri sorulunca şaşırtan bir tepki verdi!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay — Star TV’de yayınlanacak olan ve şimdiden Eylül sezonunun iddialı projelerinden birisi olarak görülen Yalı Çapkını dizisinin belli olan tek ismi Afra Saraçoğlu. İlk olarak Antepli ismiyle lanse edilen dizinin kısa bir zaman önce Yalı Çapkını olarak değiştirildiği öğrenilmişti. Gaziantep’te başlayacak hikayenin başrol kadın oyuncusu Afra Saraçoğlu. Erkek başrol ise merakla bekleniyordu. Kısa bir zaman önce bu isim de belli oldu ancak henüz resmi olarak açıklanmadı.

Afra Saraçoğlu hayranları, oyuncuyu uzun zamandır ekranda görmek için heyecanla bekliyordu. Kardeş Çocukları ve Öğretmen dizilerinde başarılı bir oyunculuk sergileyen Afra Saraçoğlu, ardından dijital platformu tercih etmişti.

BluTV için çekilen Yeşilçam filminde Çağatay Ulusoy ile başrolde yer almış ve çok başarılı bulunmuştu Afra Saraçoğlu. Oyuncunun hayranları, yeniden ekrana dönüş haberini ise sevinçle karşıladı. Eylül sezonunda ekranda olacak olan Yalı Çapkını dizisiyle dönmeye hazırlanıyor başarılı genç oyuncu.

Bu arada Afra Saraçoğlu’nun kiminle partner olacağı ayrı bir merak konusuydu. OGM Pictures imzalı iddialı dizi Yalı Çapkını’nda Afra Saraçoğlu’nun birlikte kamera karşısına geçeceği kişi kendisine de soruldu. Saraçoğlu katıldığı bir davette gazetecilerin sorularını yanıtlarken bu soru üzerine sessiz kalmayı tercih etti.

Görünen o ki partneri belli ancak Afra Saraçoğlu, bu ismi açıklamaması için önceden uyarılmış! Yeni dizisiyle temkinli konuşan ve ser verip sır vermeyen oyuncu, partnerinin isminin söylememesinin de yapım şirketinden onay gelmemesi olduğunu belirtti.

Afra Saraçoğlu ketum davransa da kulislerden bilgiler gelmeye devam ediyor. Yalı Çapkını dizisinin Eylül’de izleyici ile buluşması bekleniyor. OGM Pictures imzasını taşıyan yeni dizi, bilinen bir hikaye aslında. Zengin ve çapkın bir genç adam ile Gaziantep’te yaşayan genç bir aşkları ve sonrasında yaşadıkları anlatılıyor.

Ancak tabii hikayenin nasıl ele alınacağı, oyuncu kadrosu, yan hikayeler de diziye renk katacak. Afra Saraçoğlu’nun partnerinin Mert Ramazan Demir olacağı bir süre önce medyaya yansımıştı. Mert Ramazan Demir, hikayede Ferit karakterine hayat verecek. Çapkınlıkları ile bilinen, şımarık bir zengin çocuğu olan Ferit, iki kız kardeş arasından kendisine bir eş seçecek.

Ağustos ayında çekimleri başlayacak olan Yalı Çapkını dizisinde yönetmenliğini Burcu Alptekin üstlenecek. Dizinin oyuncu kadrosunda usta oyuncu Çetin Tekindor da yer alacak.