Ana sayfa Dizi Fragmanları Yalı Çapkını dizisinde sonunda Seyran’ı delirtmeyi başardılar!

Yalı Çapkını dizisinde sonunda Seyran’ı delirtmeyi başardılar!

tarafından ker_def

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu ‘Yalı Çapkını’ yeni bölümüyle 3 Şubat Cuma akşamı Star’da… Dizinin bu bölümünde Seyran, “Sonunda delirttiniz beni” diyerek çılgına dönüyor. 3 Şubat Cuma akşamı ekrana gelecek Yalı Çapkını’nın yeni bölümünün konusu şöyle:

Kazım’ın vurulduğunu ve Ferit’in de onun yanında olduğunu öğrenen ev halkı soluğu hastanede alır. Kazım’ın başına gelenler herkesi derinden etkiler.

Seyran ve Ferit’in arasındaki sular biraz durulurken; Pelin’in durumu Seyran’a beklenmedik bir karar aldırır. Seyran’ın sinirli hallerini izleyeceğiniz yeni bölümünden yayınlanan fragman da çok etkileyici oldu.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alıyor.

Dizinin diğer oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Selen Özbayrak, Umut Gezer.”

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

‘Yalı Çapkını’, yeni bölümüyle 3 Şubat Cuma günü Star’da!