Ana sayfa Dizi Haberleri Yalı Çapkını dizisinin Suna’sı Beril Pozam’ın hala unutamadığı, çok güldüğü sahneye çok şaşıracaksınız!

Yalı Çapkını dizisinin Suna’sı Beril Pozam’ın hala unutamadığı, çok güldüğü sahneye çok şaşıracaksınız!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çağlar Ertuğrul ve Serkay Tütüncü sette öyle bir duruma düştü ki, Beril Pozam yıllar sonra bile o anları unutamıyor! Yalı Çapkını isimli dizide Suna karakterini canlandıran Beril Pozam, dizinin en önemli isimlerinden birisi haline geldi. Oyunculuk performansı ile öne çıkan ve elde edilen sezonun en iyi reytingleri sayesinde tüm ekip arkadaşları ile birlikte Beril Pozam da gündemde sıklıkla yer almaya başladı.

Suna ve kardeşi Seyran’ın sahneleri de izleyiciler tarafından merakla bekleniyor: Baba dizisinin ardından Beril Pozam için Yalı Çapkını çok büyük bir kariyer çıkışı olarak gözüküyor. Oyuncu, ilk olarak 2019 yılında Afili Aşk isimli dizideki Nazmiye karakteri ile setlere adım atmıştı. Bu dizide unutulmaz bir anısından bahseden Beril Pozal, rol arkadaşları Çağlar Ertuğrul ve Serkay Tütüncü’nün düştüğü duruma hala gülüyor.

Yalı Çapkını dizisinin Suna'sı Beril Pozam'ın hala unutamadığı, çok güldüğü sahneye çok şaşıracaksınız! 7

Gülmemek için kendisini çok zor tuttuğu bir sahne sorulduğu zaman Afili Aşk dizisi günlerinden bir anısını anlatan oyuncu, şöyle konuştu: ”

“Afili Aşk dizisinde Serkay ile Çağlar, Yeşilçam filmlerindeki gibi bohçacı kadın kılığına girmişti. Bir seksen üstü boyları ile, ellerinde bohça ve kara çarşaflar ve ince sesleri ile sokakta yürüyorlardı. Aşırı zor bir sahneydi, gülmemek için gerçekten kendimi zor tuttum. Bütün sahne aralarında güldüm, sonra tekrarlarını izleyip yine güldüm.”

İşte dizideki o sahne:

Sosyal medyada isminin en çok konuşulanlar arasında olması durumunda bunun kendisinde ‘Ne yapmışım acaba’ korkusu oluşturduğunu anlatan oyuncu, korktuğu çok şey olduğunu anlattı. Evde otururken kapının beklenmedik şekilde çalması, ya da bilinmeyen bir numaranın kendisini aramasının korkuya kapılmasına neden olduğunu da anlatan Beril Pozam, beklenmedik durumların kendisinde korkuya yol açtığını ifade etti.

Küçükken oyunlar oynadığını anlatan Beril Pozam, bir şeyler yazdığını ve ayna karşısında kendisini izlediğini de anlattı. Lise yıllarında tiyatro kolunda yer aldığını ve bir de oyun çıkarttıklarını ifade etti. Öğretmenlerinin tiyatro yapması tavsiyesinde bulunduğunu söyleyen Beril Pozam, tiyatro oyunu için sahneye çıktığında bu mesleği yapmaya karar verdiğini anlattı.

Oyuncu, “Benim bunu yapmam lazım, ölene kadar dedim. O hissimi, heyecanımı hiç unutmuyorum. Onun peşinden gittim. Çok korkuyordum ama o heyecan, dalga gibi üstüme geldi beni yıktı geçti. Ondan sonra oyuncu olmaya karar verdim” açıklamasında bulundu.