Ana sayfa Dizi Haberleri Yalnız Kurt dizisinden ayrılan Damla Colbay’ın yeni dizi tercihi kafaları karıştırdı!

Yalnız Kurt dizisinden ayrılan Damla Colbay’ın yeni dizi tercihi kafaları karıştırdı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında yeni sezona hazırlanan Yalnız Kurt isimli dizide başrol kadın oyuncusu değişikliği yaşandı. Damla Colbay’ın canlandırdığı Sare karakteri ilk sezonda öne çıkmış, oyuncu başarılı performansı ile ilgi görmüştü. Hekimoğlu dizisindeki çıkışının ardından Damla Colbay’ın başrolde yer alması da Yalnız Kurt dizisini kariyerinde farklı bir noktaya getirmişti.

Hasan Denizyaran ile partnerliği de beğenilen Damla Colbay’ın, ilk sezonun ardından dizide devam etmeyeceği ortaya çıkınca hayranları bu duruma bir hayli şaşırdı. Damla Colbay’ın yeni sezonda ne yapacağı merak edilirken, Sıfırıncı Gün isimli tv8 dizisinde rol alacağı da basına yansıdı. Damla Colbay, yine başrolde ve yine etkili bir kadın karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yalnız Kurt isimli dizi bir aksiyon projesiydi ve yenilenen hikayesi ile de bu sezonun en dikkat çeken projelerinden birisi olmayı sürdürecek. Damla Colbay’ın yine bir aksiyon hikayesi olan Sıfırıncı Gün dizisini tercih etmesi bu tür projeleri sevdiği anlamına geliyor. Peki bu durumda Yalnız Kurt dizisinden neden ayrıldı? Bu ayrılık hikaye değişimi nedeniyle mi yoksa kendi isteği ile mi gerçekleşti? İşte bu sorular da akılları kurcalıyor.

Yalnız Kurt dizisinden ayrılan Damla Colbay'ın yeni dizi tercihi kafaları karıştırdı! 8

Damla Colbay’ın Sıfırıncı Gün dizisine katılması da kariyeri açısından farklı bir deneyim fırsatı oluşturacak. Polisiye ve suç odaklı bir dizi olan Sıfırıncı Gün için yurt dışında çekimler yapılacak.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu tv8’in çok güvendiği Sıfırıncı Gün dizisi, uluslararası bir suç dizisi gibi gözüküyor. İşte bu noktada da Acun Ilıcalı’nın uluslararası anlaşmalar ve programlar yaparak televizyonculukta yeni bir açılım yaptığı gerçeğini de yeniden hatırlamak gerekiyor.

Acun Ilıcalı’nın vizyonuna uygun bir dizi olarak gözüken Sıfırıncı Gün, yurt dışında da dikkat çekmesi beklenen bir proje olacak. Damla Colbay açısından da popülerliğini Türkiye sınırlarının dışına çıkartmak için dizinin bir fırsat sağlaması bekleniyor.

Engin Öztürk, Berk Cankat, Yiğit Özşener, Uğur Uzunel, Naz Çağla Irmak ile Ahmet Pınar gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Sıfırıncı Gün için 1 ay kadar sonra ekibin sete çıkması bekleniyor.

Yalnız Kurt dizisinden ayrılan Damla Colbay'ın yeni dizi tercihi kafaları karıştırdı! 9

Aksiyon sahneleri için çok yoğun emek verilmesi beklenen diziye Damla Colbay’ın yanı sıra Sarp Akkaya ve Savaş Özdemir de son dönemde katılan diğer önemli oyuncular oldular.

Damla Colbay, bu aksiyon sahnelerinde Yalnız Kurt dizisindeki deneyimin de etkisi ile çok zorlanmayacaktır. Oyuncunun Berk Cankat ile partner olacağı da ortaya çıktı ve ikilinin uyumu şimdiden merak konusu oldu.