SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 19:43

SON HABERLER

Yangazlar sette uyudu, İrem Helvacıoğlu dalgasını geçti! Sen Anlat Karadeniz setinden komik anlar!

Televizyongazetesi/Detay
Atv’nin Çarşamba akşamlarına damgasını vuran dizisi Sen Anlat Karadeniz’in kamera arkasında yaşanan durum, sosyal medyaya düştü.

Dizide Nefes karakterini oynayan İrem Helvacıoğlu’nun muzipliği tuttu!

Setin yangazlarını fena bastı!

Sabah erken saatte geldiği setteki karavanda Yangaz’ları uyurken buldu.

Bu fırsatı kaçırmayan İrem Helvacıoğlu, dizide ikiz kardeşler Murat ve Fatih’i oynayan Cem Anıl Kenar ve Furkan Aksoy’u hemen görüntüledi.

İki oyuncunun İrem Helvacıoğlu’na uyurken yakalanmasıyla ortaya hayli komik anlar çıktı.

İki oyuncuyu uyurken yakalayan İrem Helvacıoğlu, hemen onları videoya çekti ve uyandırmaya çalışırken ortaya çıkan komik anları da sosyal medya hesabının Story bölümünden paylaştı.

Karavanda olan Sinan Tuzcu da iki genç oyuncunun hallerine gülerken, ne kadar çalıştıklarını sordu. 3,5 sayfa çekim yaptıklarını söyleyen Furkan Aksoy ve Cem Anıl Kenar’ın sette uyurken yakalanması, İrem Helvacıoğlu’nu çok güldürdü.

Yarım saattir uyuduklarını söyleseler de Helvacıoğlu oyuncu arkadaşlarının bu beyanına “Ben 1,5 saat önce sete geldim, uyuyordunuz” diyerek kahkahalar atmaya başladı. Bunun üzerine iki oyuncu da telefonu ellerine alıp bir başka video çektiler ve esprili bir yorumla “Asılsız haberlere inanmayın” diyerek işlerinin başında olduklarını söylediler.

Yaşananları sosyal medya hesabından paylaşan İrem Helvacıoğlu’nun iki oyuncuyla tatlı atışmaları da sosyal medyaya yansıdı.

İşte o anlar:

İlgili Haberler