SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 11:58

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım’da İlker Ayrık’ın taklitleri çok güldürecek! Yaparsın Aşkım124. Bölüm 1. Fragmanı

Fox TV ekranlarının sevilen yarışma programı Yaparsın Aşkım’ın 124. bölümü yine mücadele ve bir o kadar da kahkaha dolu anlara neden olacak.İlker Ayrık’ın sunduğu programın yeni bölümünde eşlerin oyunlar sırasında birbirlerine desteklerinin yanı sıra evlilikleri ile ilgili hikayeleri de yine ilgi çekecek açıklamalarla dolu.

124. bölümde neler olacağını öğrenmek için videoyu izleyebilirsiniz…

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 124. bölümüyle 3 Mayıs Cuma saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“SIRILSIKLAM AŞK” adlı oyunda erkek yarışmacılar bir düzenek üzerinde koşacak, ardından su kovalarını en kısa sürede doldurup içerinden yüzük olan kutuyu düşürecek ve eşine evlenme teklifi edecek.

“APARTMAN TOPUK” adlı son oyunda ise kadın yarışmacılar üst üste koydukları kasaları kat kat çıkmaya çalışacak ve 3 saniye boyunca katlar üzerinde durmak için çabalayacak.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 124. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 3 Mayıs Cuma saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler