SON DAKİKA
18 Haziran 2019 12:20

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 131. bölümde eğlene tavan yapacak

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 131. bölümüyle 15 Haziran Cumartesi saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“EŞ TAŞIMA” adlı birinci oyunda erkek yarışmacılar eşlerini kucaklarında en uzun süre taşımak için rekabet edecek. “BERLİNGO KALE” adlı ikinci oyunda ise erkek yarışmacılar iki dakika içerisinde arabaya çektiği şutları gol yapmaya çalışacak. “SULU DOMİNO” adlı son oyunda ise kadın yarışmacılar 150 saniye içerisinde en fazla bardağı dizip, kusursuz bir domino oynamak için yarışacak.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 131. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 15 Haziran Cumartesi saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler