SON DAKİKA
16 Eylül 2019 06:16

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 17 Mayıs Cuma 127. bölümde büyük eğlence var!

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 127. bölümüyle 17 Mayıs Cuma saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“OYUN DOLABINDAN ZİYARET” adlı birinci oyunda 6 dakikada en çok kilo alan yarışmacı çift tekerin sahibi olur. “KUZU ÇEVİRME” adlı ikinci oyunda ise erkek yarışmacılar dönen yatay bir düzeneğe sarılı olarak, eşlerinin iddia ettiği süre boyunca düzenekte kalmaya çalışacak.

“ÇEKİÇ TOP” adlı son oyunda ise kadın yarışmacılar çekiç ile vurulan düzenekle karşılarında duran hedefe eşlerinin iddiası kadar topu atmak için rekabet edecek.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 127. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 17 Mayıs Cuma saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler