SON DAKİKA
23 Mayıs 2019 10:22

SON HABERLER

Cem Yılmaz’dan Ahu Yağtu ile boşanmasıyla ilgili yıllar sonra büyük itiraf!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Tuhaf Dergi’nin Mayıs sayısına verdiği röportajda ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Tuhaf Dergi’den Özlem Gürses’e konuşan ünlü komedyen başarı üzerine ‘Başarı denen şey, insanı gerçek hayattan uzaklaştıran bir olgu olarak kafamda kodlanmış durumda. Başarı meselesi ‘yolun tamamlandığı’ hissini veriyor. Mesela başarı grafiği, hep yukarıya giden bir çizgi halinde gösterilmiştir. Çok zehirli bir durum.’ ifadelerini kullandı.

Ünlü şovmen oğlu Kemal’in annesi, eski eşi Ahu Yağtu ile boşanmasına da değindi. Bu konuda yıllar sonra bir itirafta bulunan Cem Yılmaz, bu durumun kendisinde başarısızlık hissi uyandırdığını belirtti. Hatırlanacağı üzere çift 2013 yılının son günlerinde boşanmıştı.

Başarısızlık ile ilgili olarak Cem Yılmaz şu ifadeleri kullandı: ‘Evliliğimi sürdüremedim. Eski eşimle bunu konuştuk, kendisi de belki öyle hissediyordur, boşanma bende bir başarısızlık hissi uyandırdı. Herkes için ortak bir şey sanırım, kuzenim de boşandı mesela, çok benzer duygular: “Ben neleri yaptım hayatta bir bunu başaramadım…” Bir çocuğa bakamadık karı-koca…”

Cem Yılmaz çocukluğunda müzisyen olmayı çok istediğini fakat başarısız olduğunu da söyledi.

Mayıs ayında okuyucularının karşısına Cem Yılmaz kapağı ve dosyası ile çıkan Tuhaf Dergi’de ünlü komedyeni yakın dostları kendi kelimeleriyle anlatıyor.

Oyuncu Uğur Yücel, Cem Yılmaz’ın sahneye çıktığı ilk geceyi, yazar Can Yılmaz ise ünlü komedyen ile kardeşlik ilişkilerini anlatıyor. Yönetmen Yüksel Aksu, İftarlık Gazoz filminde beraber çalıştığı oyuncu Cem Yılmaz’ı, Cem Yılmaz filmlerinin oyuncuları Zafer Algöz, Zerrin Tekindor ve Nil Karaibrahimgil yönetmen Cem Yılmaz’ı, oyuncu Ozan Güven ise G.O.R.A, A.R.O.G, Arif V 216, Pek Yakında, Karakomik Filmler ve Yahşi Batı filmlerinde beraber çalıştığı arkadaşı Cem Yılmaz’ı yazdı.

İlgili Haberler