SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 21:21

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 18 Haziran 132. bölümde kıyasıya rekabet!

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 132. bölümüyle 18 Haziran Salı saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“TERS MUTFAK” adlı birinci oyunda en kısa sürede 10 adet yumurtanın sarısını kavanoza atmak için ter dökecek. “UZAYAN KASA” adlı ikinci oyunda ise erkek yarışmacılar 3 metrelik bir duvara tek tek kasaları dizecek. “ÇİVİLEME” adlı son oyunda ise kadın yarışmacılar 2 dakika içerisinde eşlerinin iddia ettiği sayıda çiviyi çakmak için rekabet edecek.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 132. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 18 Haziran Salı saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler