SON DAKİKA
18 Eylül 2019 18:34

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 27 Ağustos Salı 164. bölümde neler yaşanacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 164. bölümüyle 27 Ağustos Salı saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“NEFES NEFESE” adlı birinci oyunda yarışmacılar kafalarını suya daldırarak suda en uzun süre nefeslerini tutmaya çalışacaklar.

“EŞLİ BALON TAŞIMA” adlı ikinci oyunda eşler aldıkları balonları yere düşürmeden gri bir kafese atmayı deneyecekler.

“ANANAS AVI” adlı üçüncü ve yeni oyunda erkekler 120 saniyede bir kutudan aldıkları hentbol toplarını dizlerinin arasında topuklu ayakkabı eşliğinde karşılarıda durak diğer kutuya bırakma konusunda kıyasıya yarışacaklar.

“PİPETLE KUTU DİZME” adlı final oyununda ise yarışmacılar altı adet kutuyla kule yapabilmek için ter dökecekler.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 163. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 27 Ağustos Salı saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler