Ana sayfa TV Programları Yaparsın Aşkım 29 Eylül Pazar 178. bölümde neler olacak?

Yaparsın Aşkım 29 Eylül Pazar 178. bölümde neler olacak?

tarafından ker_def

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 178. bölümüyle 29 Eylül Pazar saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“PROFİLO: ROMANTİK KOCA” adlı birinci oyunda kadın yarışmacılar, gözleri kapalı olarak yarışacak eşlerini yönlendirerek kendilerine meyve servisi yaptıracak.

“3’LÜ HENTBOL” adlı ikinci oyunda erkekler, rakipleri kalede dururken 15 hentbol atışı yaparak gol atmaya çalışacak.

“ÇİĞ KÖFTE” adlı üçüncü oyunda 90 saniye boyunca erkekler, eşinin iddia ettiği miktardaki çiğ köfteyi yemeyi deneyecek.

“KADIN VOLE” adlı final oyununda ise erkek yarışmacılar eşlerine topları atacak ve kadın yarışmacılar futbolcular gibi toplara vole tarzında vurarak gol atmak için kıyasıya yarışacaklar.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 178. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 29 Eylül Pazar saat 20.00’de
FOX’ta.