Ana sayfa TV Programları Yaparsın Aşkım 3 Eylül Salı 169. bölümde yeni yarışmalar var

Yaparsın Aşkım 3 Eylül Salı 169. bölümde yeni yarışmalar var

tarafından admin

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 169. bölümüyle 3 Eylül Salı saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“PATLAYAN BALON” adlı birinci oyunda yarışmacılar balon patlatmaya çalışacaklar.

“KUTU KULE” adlı ikinci oyunda kadınlar tek ellerini kullanarak 10 kutudan kule yapmayı deneyecekler, erkekleri ise eşlerinin dizdikleri kuleleri iddia süresi içerisinde devirmek için yarışacaklar.

“ÇİĞ KÖFTE” adlı üçüncü oyunda yarışmacılar 60 saniye içerisinde en fazla çiğ köfteyi yemeye çalışacaklar. “KAFA GOLÜ” adlı final oyununda ise yarışmacılar 90 saniye boyunca kafalarıyla kaleye gol atmayı deneyecekler.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 169. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 3 Eylül Salı saat 20.00’de FOX’ta.