SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 16:49

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 4 Temmuz Perşembe 138. bölümde neler olacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 138. bölümüyle 4 Temmuz Perşembe saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“EŞLİ KÜTÜK TAŞIMA” adlı birinci oyunda kütüğü en uzun süre taşıyan yarışmacılar, tekerin sahibi olacaklar. “ANLA BENİ” adlı ikinci oyunda kadın yarışmacılar kulaklık takıp, eşlerini duymayacaklar. Eşlerinin karttan okudukları kelimeyi ise tahmin etmeye çalışacaklar.

“DALARIM BİLİRSİN” adlı final oyununda yarışmacılar kafalarını bir balık akvaryumuna nefes alamayacak kadar daldıracaklar ve eşlerinin iddiası süresinde suda nefessiz kalmayı deneyecekler.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 137. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 4 Temmuz Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler