SON DAKİKA
22 Eylül 2019 09:43

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 7 Eylül Cumartesi 171. bölümde neler yaşanacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarındanevlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 171. bölümüyle 7 Eylül Cumartesi saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“EŞLİ KÜTÜK TAŞIMA” adlı birinci oyunda yarışmacılar 20 kilo ağırlığındaki kütüğü ellerinin üzerinde taşımaya çalışacaklar.

“AŞKIMIZIN MEYVESİ” adlı ikinci oyunda eşler “Bir elmanın iki yarısıyız, oyunların hastasıyız.” diyecekler ve 10 elmayı en kısa sürede birlikte taşımak için kıyasıya yarışacaklar.

“BALONA KAFA ATMA” adlı üçüncü oyunda yarışmacılar 120 saniye boyunca kafalarıyla balon patlatmaya çalışacaklar.

“OYNAK KADEH” adlı final oyununda ise kadınlar 5 metre mesafeden, sepette bulunan hentbol toplarını fırlatarak askıdaki kadehleri vurup kırmayı deneyecekler.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 171. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 7 Eylül Cumartesi saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler