SON DAKİKA
22 Eylül 2019 07:47

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 8 Eylül Pazar 172. bölümde neler olacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 172. bölümüyle 8 Eylül Pazar saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“ROMANTİK KOCA” adlı birinci oyunda kadınlar eşlerini yönlendirerek kendilerine meyve servisi yapmalarını sağlayacaklar.

“ACEMİ RESSAM” adlı ikinci oyunda yarışmacılar eşlerinin sadece çizerek anlattıkları kelimeleri doğru tahmin etmeye çalışacaklar.

“YUMUŞAT YAPIŞTIR” adlı üçüncü oyunda kadın yarışmacılar 3 metre mesafeden eşlerinin göğüslerine top atacaklar ve erkekler sadece göğüs bölgelerinde topları kontrol edip, topları yere eğdirmeden karşılarında bulunan mini futbol kalesinde atmaya çalışacaklar.

“ÇİVİLEME” adlı final oyununda ise yarışmacılar tahta üzerinde yarı çakılmış vaziyette bulunan çivileri
eşlerinin iddia ettiği sürede çekiçle çakmayı deneyecekler.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 172. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 8 Eylül Pazar saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler