SON DAKİKA
20 Haziran 2019 16:51

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 8 Haziran yeni bölümde eğlence ve heyecan tavan yapacak

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 129. bölümüyle 8 Haziran Cumartesi saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“PROFİLO BULAŞIK MAKİNESİ TABAK TAŞIMA” adlı birinci oyunda yarışmacılar 2 dakika içerisinde en çok tabağı taşımak için rekabet edecek. “BELDE BASKET” adlı ikinci oyunda ise kadın yarışmacılar kocalarının bellerine bağlı olan mini potaya 2 dakika boyunca atış yapacak. “KADEH AVI” adlı son oyunda ise kadın yarışmacılar beş metre mesafeden üst üste konulmuş üçlü piramit şeklindeki 30 bardağı kırmaya çalışacak.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 129. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 8 Haziran Cumartesi saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler