SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 02:00

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 26 Temmuz Cuma 80. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D ekranında yayınlanmakta olan günlük dizi Yaralı Kuşlar 80. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Ömer, Nurgül’ün kendi annesi olduğunu öğreniyor! Videodan dizinin 80. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Meryem ve Levent, her ne kadar zor olsa da Ömer’e Nurgül’ün annesi olduğunu söylüyor. Ömer, bu gerçeği öğrendiğinde nasıl bir tepki verecek? Bir diğer taraftan Ayşe ve Cemil, kendi aralarında yaptıkları sahte evliliği kimseye belli etmemeleri için birbirlerini daha dikkatli olmaları konusunda uyarırken, Doğan gerçekleri duyuyor. Peki Doğan, Ayşe ve Cemil’in evliliğiyle ilgili gizli sırrı öğrenince ne yapacak? Ömer, Meryem ve Levent’ten nasıl ayrılacak?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45’te Kanal D’de.

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler