SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 19:08

SON HABERLER

Yasak Elma 23. Yeni Bölüm 1. Fragmanı İzle

Yasak Elma dizisi Fox TV ekranında izleyicilerle pazartesi akşamları buluşmaya devam ediyor. Dizinin 23. yeni bölümü 19 Kasım Pazartesi akşamı ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak?

23. yeni bölümden ilk görüntüler yayınlandı. 19 Kasım Pazartesi akşamı izleyeceğimiz yeni bölümden ilk detayları videodan bulabilirsiniz.

Pazartesi günleri FOX’ta izleyiciyle buluşan ve başladığı günden beri büyük beğeni toplayan “Yasak Elma” dizisine sürpriz bir isim daha katıldı.

‘’Yasak Elma’’ kadrosuna başarılı oyuncu Zeynep Bastık dahil oldu. Bastık, 23. bölümden itibaren İrem karakteriyle dizideki yerini alacak. İrem, Yıldız (Eda Ece) ve Zeynep’in (Sevda Erginci) kuzeni, Taksim’de rock barda solistlik yapan bir karakter olarak izleyici karşısına çıkacak.

Peki 22. ve son bölümde neler yaşanmıştı. Alihan ve Zeynep sonunda mutluluklarını doyasıya yaşama şansı yakalamışlarken, Hira’nın dengesizlikleri ve Zerrin’in verdiği tepkilerle uğraşmak zorunda kalırlar. Ender, Yıldız’ın hamile olmasıyla yıkılır. Halit’le yakaladığı şansı tamamen kaybetmek üzeredir. Yıldız ise evliliğinin bitmemesi için çok riskli bir oyun oynuyordur.

İlgili Haberler