Yasak Elma dizisi 17. Bölüm Fragmanı İzle

04 Ekim 2018 Perşembe, 20:56
Yasak Elma dizisi 17. Bölüm Fragmanı İzle

FOX TV’de ekrana gelen Yasak Elma dizisinin yeni bölümü 8 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak. Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un oynadıkları dizinin 17. bölümünden ilk fragman yayınlandı.
Alihan ile yaşadığı hayal kırıklığından sonra Cem’in duygularını açmasıyla çok şaşıran Zeynep, büyük bir davette zor anlar yaşayacak. Alihan ile davetin yapıldığı yerde yalnız kaldıkları bir anda Alihan hiç beklemediği bir anda Zeynep’i öpecek. Ancak bu ani öpücüğün bir de sürpriz tanığı var! Zeynep ve Alihan’ın birlikte olmalarını isteyenleri mutlu edecek anlar, Zehra ile bozulacak!

Yasak Elma dizisinin 17. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz….

Zehra, Zeynep ve Alihan’ı öpüşürken yakalıyor ve fırsatı da kaçırmayacak! Cem’in davet sırasında Zeynep’i kız arkadaşı olarak takdim etmesinden sonra, Yıldız “Çok sevindik” sözü üzerine bir çuval inciri berbat edecek!

Yıldız’a sinirlenen Zehra ‘Sen niye seviniyorsun acaba?’ diyerek laf atıp konuyu Zeynep ve Alihan’a getiriyor ve Cem’e “Senin kız arkadaşın biraz önce tuvalette Alihan ile öpüşüyordu” deyip herkesi şok içinde bırakacak.

Oyuncuları:

Eda Ece
Onur Tuna
Şevval Sam
Sevda Erginci
Kıvanç Kasabalı
Talat BulutYasak Elma dizisi konusu:

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Yasak Elma haberleri için