Yasak Elma dizisinde Eda Ece’nin karizması fena çiziliyor!

18 Mayıs 2018 Cuma, 10:23
Yasak Elma dizisinde Eda Ece’nin karizması fena çiziliyor!
Televizyon Gazetesi Analiz

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un yer aldığı Yasak Elma dizisinin 10. yeni bölümü 21 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’da izleyicilerle Fox TV’de buluşacak.

Dizide Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız karakterinin bu kadar aciz gösterilmesine izleyicilerin tepkileri başladı. Bu durumu doğru bulmadıklarını belirten dizinin sıkı fanatikleri, “Halit’in ne olursa olsun Yıldız’ın yanında olması lazım. Alihan’ın da çocukluğunu merak ediyoruz. Zeynep bence de biraz süründürmeli” diyerek düşüncelerini sosyal medyada paylaşmakta.

Bir izleyicinin Yıldız konusundaki şu ifadeleri hemen dikkat çekti: “Gerçekten Yıldız’ı bu kadar salak göstermek zorunda mısınız? Çok saçma ollmuş. Alihan ve Zeynep’in aşkını inşallah senaristler mahvetmez.”

İzleyicilerin diziye bağlanma sebepleri karakterlerde gizli.

“Yayınlandığı günden itibaren beğeniyle izliyorum. Ender’in güzelliği, Yıldız’ın saflığı, Zeynep’in asil duruşu beni bu diziye çok inandırdı” diyen bir izleyicinin notu hemen dikkat çekti.

Bazı izleyiciler ise Şevval Sam’ın canlandırdığı Ender’in planlarının saçma olduğunu ve artık bundan sıkılmaya başladıklarını belirtiyor. “Ender’in oyunları bitsin artık, sıkıldık. Dizi başlayalı beri Ender’in intikam planları bitmek bilmedi. Dizi bitene kadar da bu planlar bitmeyecek anlaşılan” mesajını yazan bir izleyici de tepkisini bu şekilde dile getirmekte…

Ender karakterine büyük destek olduğu da sosyal medyada gözlemlenmekte… “Ender harikasın, devam et dolu dizgin. Yıldız sen de kıskanmaya devam et. Alihan büyük haksızlık yaptın sürün bence. Zeynep, bence asla tekrar kabul etme” notunu paylaşan bir izleyici dizideki karakterlerin izleyiciyi nasıl sürüklediğini de aslında özletlemiş oluyor.

Dizinin usta kadrosunun yanı sıra yan rollerde yer alan genç isimlerin de izleyicinin dikkatini çektiği ve takdir topladığını gözlemliyoruz.

İşte Yasak Elma 10. bölüm 1. fragmanı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Halit’in hazırlattığı evlilik sözleşmesini imzalatmak istemesi üzerine Yıldız çok şaşırmıştır. Ama Halit’i de kaybetmek ve şüphelendirmek istemez. Ender, tüm olanlardan sonra Yıldız’dan intikam almakta ve onun bir açığını yakalamakta da kararlıdır.

YASAK ELMA DİZİSİ TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yıldız ve Halit’in evliliği yüzünden yanlış anlaşılmak istemeyen Zeynep ise Alihan ile yaşadıkları ilişkiyi saklamaya karar verir. Yavaş yavaş Zeynep’e aşık olduğunu fark eden Alihan bu aşkın onu değiştirdiğinin farkına varır. Bunun üzerine ise yapacağı yeni hamle ile Zeynep’i hem şaşırtacak hem de çok üzecektir…

eda ece haberleri için

Yasak Elma haberleri için