SON DAKİKA
25 Haziran 2019 10:26

SON HABERLER

Yasak Elma dizisinde şok tahmin tutmak üzere! Ender’e kötü sürpriz!

Fox TV’de Pazartesi akşamları ekrana gelen ve başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un oynadıkları Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde Ender’in Kaya ile korkunun arkasındaki neden merak konusuydu.

Televizyongazetesi/Detay

Dizinin 39. bölüm 2. tanıtımı ekrana geldi. Yeni tanıtımda ortaya çıkan sürpriz isim, Kaya’ya “Ender hamile kaldığı zaman çocuk senden mi diye aklıma gelmedi değil” sözleriyle Kaya’nın içine büyük bir şüphe düşürüyor.

Sosyal medyada Kaya ortaya çıktığından beri izleyici, Erim’in Kaya’nın oğlu olmasından şüpheleniyordu. Bu tahminlerin yeni tanıtımdaki sözlerle doğru olma ihtimali ise arttı. Ancak bazı izleyiciler, bunun bir ters köşe olabileceği tahminlerini yürütmekte.

Bu arada Zeynep ve Yıldız için korkulan oluyor ve Mustafa ortaya çıkıyor. Önce Yıldız ile konuşuyor ve onu tehdit ettikten sonra Zeynep’in evine gidiyor.

Zeynep, babası ile ilgili gerçeği öğrenecek mi?

İşte Yasak Elma 39. bölüm 2. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Kaya’nın İstanbul’a dönmesi, Ender’in dengesini alt üst eder. Kimsenin bilmediği ve yıllarca sakladığı sırrının açığa çıkma olasılığı onu güçsüz yapar. En kısa zamanda Kaya’yı geldiği yere göndermek üzere harekete geçerken, Kaya’nın kendi kadar dişli olduğunu unutmuştur. Zeynep ve Dündar’ın evlilik hazırlıkları son hız devam eder. Zeynep’in kafasındaki soru işaretleri giderek artarken, beklenmedik bir karar vermek üzerde olduğunun farkında değildir.

İlgili Haberler