Yasak Elma dizisinde Zeynep’in Amerika’ya gitmesi ne anlama geliyor?

04 Haziran 2018 Pazartesi, 17:29
Yasak Elma dizisinde Zeynep’in Amerika’ya gitmesi ne anlama geliyor?
Televizyongazetesi
FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yasak Elma dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanacak.

Şevval Sam, Sevda Erginci, Eda Ece, Talat Bulut ve Onur Tuna’nın başrolünde oynadıkları dizi, 12. ve sezon finali bölümüyle ekrana gelecek.

Dizinin yeni bölümünden 3. tanıtım da yayınlandı. Zeynep ve Alihan arasındaki gerginlik, Cem nedeniyle daha da büyüyor. Cem’in samimi tavırları, Alihan’ı iyiden iyiye rahatsız etmeye devam edecek.

Bu arada Zeynep’in Cem ile Atlanta’ya gitmesi, Alihan’ı çıldırtıyor. İkilinin Amerika’ya neden gittikleri ve ne kadar kalacakları ise merak konusu oldu. Ancak izleyiciler şimdiden Zeynep’in Amerika serüvenin ne kadar süreceğini merak ediyor.

Amerika’da Cem’le sevgili olmaları, hatta evlenip gelmeleri ihtimali bile geliyor izleyicinin aklına.

Peki eğer gerçekten Zeynep Amerika’ya giderse, yeni sezonda bir süre olmayacak mı? Sevda Erginci’nin rolü mü azaltılacak?

İşte bu sorular kafaları karıştırırken bu akşam yayınlanacak olan sezon finaline merak da iyice arttı.

Ayrıca, Ender ise Yıldız için başka oyunlar peşinde. Ender, Yıldız’ı çok yakından tanıyan bir kişiyi ortaya çıkararak hain planlarını devreye sokuyor. Yıldız’ın bu hamle karşısında nasıl bir duruma düşeceğini de hep birlikte izleyeceğiz.

İşte sezon finalinden 3. tanıtım:

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Zehra’nın şok evlilik kararı evde bomba etkisi yaratır. Ender Sinan’la karşılaşmasının şokunu yaşarken kendini temize çıkarma ve evde kalmaya devam etme çabasındadır. Yıldız Ender’in ona patronluk taslamasına katlamaz ve Ender’i herkesin içinde rezil etmenin yollarını arar. Yıldız’a karşı kinlenen Ender’in son hamlesini oynamak için eline büyük bir koz geçer.

YASAK ELMA TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Alihan geçmişte yaşadığı travmalarıyla yüzleşirken, Zeynep’i tamamen kaybedecek olduğunu ve bir karar vermek zorunda olduğunu anlar. Zeynep’i kazanmak isterken vereceği yanlış karar ve Cem’in sürpriz teklifi, Alihan Zeynep ilişkisini tamamen çıkmaza sokacaktır…

Yasak Elma haberleri için