SON DAKİKA
17 Haziran 2019 11:54

SON HABERLER

Yasak Elma dizisindeki şoklar bitmiyor! Yeni ve sürpriz şoka hazır olun!

Fox TV’de Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisinin şaşırtıcı sürprizleri bitmek bilmiyor!
Televizyongazetesi/Detay

Dizinin yeni bölümünden yayınlanan tanıtım, izleyenleri adeta şoke etti. Yıldız ve Zeynep kardeş değiller mi?

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un oynadıkları dizinin yeni bölümünde Zeynep’in alacağı karar, Alihan’ı küplere bindirecek!

Ender ile Alihan’ın fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra Yıldız, başta inanmadığı bu ilişkinin gerçek olabileceğini düşünmeye başladı. Kaygılarını Zeynep’e de anlatan Yıldız’ın bu tavrı ve Alihan’ın boşanmaması üzerine Zeynep, radikal bir karar aldı.

Kendisine aşkı ilan eden Dündar ile evlenmeye karar veren Zeynep, Alihan’ı çok kızdırdı.

Bu arada cezaevinden çıkan ve Zeynep ve Yıldız’ın annelerinin boğazına sarılan bir kişinin “Önce seni, sonra başka adamdan olan o kızını öldüreceğim” sözleri büyük dikkat çekti.

Zeynep ve Yıldız’ın babalarının başka kişiler olduğu izlenimini yaratan bu şok gelişmenin nerelere varacağını ise yeni bölümde göreceğiz…

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Alihan’ın yaşadığı pişmanlık Zeynep’ten uzak durmasına yol açar. Ender’in tehdidine boyun eğmeyen Yıldız, kendi planına Dündar’ı da alet etmek zorunda kalır. Erim’in yeni arkadaşlığı başına beklemediği kadar büyük bir iş açacak ve Halit’in önemli bir karar vermesine yol açacaktır.

İlgili Haberler