SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 15:36

SON HABERLER

Yasak Elma dizisine sürpriz bir isim konuk oluyor!

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma’ya bir sürpriz isim konuk oluyor.

Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı FOX’un ‘’Yasak Elma’’ dizisinde Haluk Akakçe ressam olarak karşımıza çıkacak.

Yıldız (Eda Ece), Halit’in (Talat Bulut) senelerdir görüşmediği arkadaşlarını evinde yemekli bir davette ağırlıyor. Yıldız, karı-koca sanat aşığı olan bu çiftin gözünü boyamak için Haluk Akakçe’yi tanıdığını söylüyor. Aracılar vasıtası ile Akakçe’ye bir şekilde ulaşan Yıldız, sanatçının bir tablosunu bozuyor.

Haluk Akakçe kimdir?

Haluk Akakçe, çağdaş sanat dünyasının genç sanatçıları arasında en yaratıcılardan biri olarak kabul edilen bir isimdir. Genç yaşında dünyanın önde gelen çağdaş müzelerinde ve galerilerinde kişisel sergiler açma başarısına ulaşmıştır.

Sao Paulo ve Shanghai Bienalleri, New York- New Museums Contemporary çalışmaları; Vogue, Flash Art, Artforum, Art in America dergileri gibi çeşitli uluslararası yayınlara konu olmuştur. Yaşamını İstanbul, Londra ve New York’da sürdürmektedir.

İlgili Haberler