Ana sayfa Dizi Haberleri Yasak Elma olmak kolay değil! Taklitler aslını yaşatır sözü, İyilik dizisiyle yine akıllara geldi!

Yasak Elma olmak kolay değil! Taklitler aslını yaşatır sözü, İyilik dizisiyle yine akıllara geldi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Entrikalar, aldatma ve yasak aşkın öne çıktığı Yasak Elma dizisine benzer hikayesi ile İyilik, Fox TV’de Cuma akşamları izleyicilerle buluşmaya başladı. 29 Nisan’da yayınlanan ilk bölümüyle İyilik dizisinin fazla dikkat çekmediği görüldü.

Aşk Mantık İntikam dizisinin 42. bölümde final yapmasının ardından izleyicilerle buluşan İyilik’in düşük reytingler elde etmesi dikkatlerden kaçmadı. İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş’ın başrollerinde yer aldığı dizinin ilk bölümünde elde edilen ortalamanın altındaki reytingler, gelecek adına soru işaretleri doğurdu.

Tüm kişiler kategorisinde dokuzunculuk, AB’de onunculuk ve ABC1’de ise sekizincilik elde edildi. Reytingler İyilik dizisinin ilk sınavından iyi bir çıkış yapamadığını anlatıyor. Dizinin önümüzdeki haftalardaki bölümleri net bir karar vermek için bilgi sunacaktır. Ancak ilk bölümüyle Yasak Elma’ya benzer bir dizi olmasının bir avantajının olmadığı ortaya çıktı.

Yasak Elma olmak kolay değil! Taklitler aslını yaşatır sözü, İyilik dizisiyle yine akıllara geldi! 14

Yasak Elma dizisi de entrikalarla dolu ve aldatmaların hiç eksik olmadığı hikayeyi izleyen milyonlarca izleyici var. Ancak Yasak Elma’nın farkı kendisi ile dalga geçebilmesi ve izleyicilerin de birçok sahneyi gülümseyerek seyredebilmesi.

Yasak Elma ile izleyici arasında farklı bir iletişim var ve bu durum 5 sezondur güçlü bir şekilde devam ediyor. İyilik dizisi ise Yasak Elma’ya benzetilen konusuyla öne çıkartıldı, ancak dizinin sosyal medyaya yansıması pek de iyi değildi.

“Yasak Elma olmak kolay değil” dedirten yorumlar sosyal medyayı kapladı. İzleyicilerin yaptıkları yorumlarda her şeye rağmen dizinin konusu nedeniyle birçok izleyiciyi kendisine çekebileceği ve ikinci bölümden itibaren yükseliş yaşanabileceği yönünde tahminler yapılıyor.

İyilik dizisinin 6 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan ikinci bölümünün reytingleri ileriki bölümler adına önemli mesajlar sunacak gibi gözüküyor.