Yasak Elma’da Yıldız’ın tacı dillere düştü! Eda Ece bile duruma gülüyor!

17 Mayıs 2018 Perşembe, 20:48
Yasak Elma’da Yıldız’ın tacı dillere düştü! Eda Ece bile duruma gülüyor!
Televizyongazetesi/Analiz
Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinin bu hafta 9. bölümü ekrana geldi.

Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Sevda Erginci ve Onur Tuna’nın oynadıkları dizinin yeni bölümüne Halit ve Yıldız’ın düğünleri damgasını vurdu.

Yıldız, zengin bir adamla evlenme hayalleriyle peşinden koştuğu Halit’in nikah masasına oturttu ama okumadan imzaladığı evlilik sözleşmesiyle aslında sonradan çok da zor bir durumda kalabileceği anlaşıldı.

Bu arada düğün gecesi Halit’in Yıldız’a “Sen benim kraliçemsin” diyerek hediye ettiği taç ise sosyal medyada alay konusu oldu.

Bu çok özel hediye ile adeta şaşkına dönen Yıldız, ertesi sabah kafasında taçla kahvaltıya inince sosyal medyanın diline düştü. “Yıldız görmemişin oğlu gibi davranıyor, çok saf bu kız yahu, Yıldız da hemen havalara girdi, fazla abartmasaydı daha iyi olurdu, çok komiğime gitti Yıldız’ın bu halleri” şeklinde yorumlar yaptılar.

Halit’in tacı takıp, sonra da kasaya koymak istemesini de izleyenler “Hinlik yapıyor, kasaya koyacaksa kıza niye verdi” diyerek eleştirdiler.

YASAK ELMA TÜM BÖLÜMLER,SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Saf halleriyle izleyenleri çok güldüren Yıldız, anlaşılan karakteri oynayan Eda Ece’yi de eğlendiriyor.

Konuyla ilgili dizinin twitter adresinden paylaşılan fotoğrafa, Eda Ece de yorum yapmadan duramamış.

İşte Halit’in Yıldız’a tacı verdiği o anlar:

 

Yıldız’ın kahvaltıya taçla indiğini gören Zehra ise şaşkınlık içinde öyle bir laf etti ki ekran başında izleyenler gülmekten yerlere yattı. Zehra “Palyaçolar nerede?” diye sorunca, saf Yıldız tabii hiç bir şey anlamadı.

Bir izleyici Yıldız’ın saf hallerine şu yorumu yapıyor: “Yok prenses değil kraliçe😄😄peki ya sakın kilo alma demesine ve alırsam tacım devrolur konusmalarına gülsem mi ağlasam mı bilemedim, anlamı manidar ama ortaya cıkan güldürdü😄”

İşte Zehra’nın Yıldız’la dalga geçtiği o anlar:

İşte o sahnelere gelen yorumlardan bazıları ve Eda Ece’nin yorumu:

Yıldız’ı oynayan Eda Ece de twitter’dan konuyla ilgili bakın ne yorum yapıyor:

eda ece haberleri için

Sevda Erginci haberleri için