Yasak Elma’dan kimse bu performansı beklemiyordu!

20 Mart 2018 Salı, 16:29
Yasak Elma’dan kimse bu performansı beklemiyordu!
Televizyongazetesi/ Analiz
FOX TV’nin yeni başlayan iddialı dizisi Yasak Elma dün akşam 1. bölümüyle ekranlara geldi.

Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Onur Tuna ve Sevda Erginci’nin paylaştığı dizide, farklı hayalleri olan iki kardeşin hayatı konu alınıyor.

Dizinin konusu:

Zeynep ve Yıldız birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler.

Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.
Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır.

Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.
Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

İl bölümüyle oldukça beğeni alan dizinin reytingleri de beklenenden yüksek geldi.

Dizi birinci bölümüyle; Total’de 3.92 reytingle 9. sırada, AB’de 4.26 reytingle 8. sırada, ABC1’de de 4. 58 reytingle 7. sırada yer aldı.

Diziyi farklı bulan izleyenler; “Sırf Talat Bulut için bile izlenir!”, “Çok güzel dizi olmuş!”, “Yıldız rolü Eda Ece’ye cuk oturmuş!”, “Ender’e bayıldım!”, “Ne vıcık vıcık ne aşırı entrika tam tadında olmuş!”, “Dizi beni çok şaşırttı!”, “Hiç beklemiyordum ama güzel dizi!” gibi yorumlar yaptılar.

Diziye gelen yorumların önümüzdeki bölümlerde nasıl olacağını hep birlikte izleyip göreceğiz…

eda ece haberleri için

fox tv haberleri için