Ana sayfa Sinema Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam nihayet farklı bir rolle geliyor!

Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam nihayet farklı bir rolle geliyor!

tarafından sule sule

Televizyongazetesi.com/Detay – Ekran dünyasının deneyimli oyuncularından Şevval Sam, beş sezondur yayınlanan Yasak Elma dizisinde Ender karakterini başarıyla canlandırıyor. Ancak işin kötü yanı Ender karakteri Şevval Sam’la artık bütünleşmiş durumda. Başarılı oyuncu nihayet farklı bir rolle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Fox TV’de beş sezondur devam eden Yasak Elma dizisi başarıyla yayın hayatına devam ediyor. Önümüzdeki kış altıncı sezonuyla ekrana gelecek olan dizi Fox TV’nin bugüne kadarki en uzun soluklu yapımı. Şevval Sam da beş sezondur Yasak Elma’da Ender karakterini canlandırıyor.

Röportajlarında Şevval Sam’ın artık Ender karakterinden sıkıldığına dair ipuçları geliyor. Diziden ayrılacağı konuşulan Şevval Sam’ın durumuyla ilgili son açıklama rol arkadaşı Eda Ece’den gelmişti. Eda Ece bir süre önce gazetecilere yaptığı açıklamada Şevval Sam’ın diziden ayrılığının söz konusu olmadığını söylemişti.

Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam nihayet farklı bir rolle geliyor! 67

Bu arada Şevval Sam’ı Ender’den farklı bir karakterde görmek isteyenlere güzel bir haber var. Başarılı oyuncunun rol aldığı Gönül isimli film 10 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanacak. Filmde başrolleri Hazar Ergüçlü ve Erkan Kolçak Köstendil paylaşıyor. Filmde Şevval Sam’ın canlandırdığı karakterle ilgili ise bilgi yok.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Soner Caner’in üstlendiği Gönül filminin kadrosunda ayrıca Bülent Emin Yarar, Ali Seçkiner Alici, Selim Bayraktar, Asiye Dinçsoy, Nazmi Kırık, Ferit Kaya gibi usta isimle yer alıyor. Filmin konusu ise şöyle: Kemane çalan Piroz, erkek kardeşleriyle beraber köy köy gezerek düğünlerde ve cenazelerde çalıp söylemektedir. Piroz bir düğünden önce Sümbül adındaki geline sevdalanır. Sümbül de Piroz’a ilk görüşte âşık olur. Sadece kendilerinin bildiğini sandıkları aynı şarkıyı birlikte söylemeye başlarlar. Düğün ise iki aile arasında çıkan trajik bir kavgayla sona erer.

Sümbül artık istenmeyen bir gelindir ve öldürülmesi gerekmektedir. Piroz sevdiğini korumak için mücadeleye girişince köylüleri onun en büyük destekçisi olur. Sümbül’ü kaçıran Piroz onu kendi göçebe köyüne götürür. Sümbül’ün ailesi bu duruma kabullenmez ve silahlanıp onun peşine düşer. Piroz ise vazgeçmemeye kararlıdır.