SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 03:13

SON HABERLER

Yemekteyiz ve Zuhal Topal’la Sofrada’ya yeni şok! Show’un yeni yemek programı çok acayip geliyor!

Kanalların yemek yarışması ataklarına bir yenisi daha ekleniyor! tv8’in Yemekteyiz ve Fox TV’nin Zuhal Topal’la Sofrada programına rakip olarak Star TV’nin Kocam yaparsa programından sonra bu kez de Show TV’nin Lezzet Akademisi geliyor!

Üstelik programın ilk bölümüne konuk olacak ünlü isimler de büyük dikkat çekiyor! Gonca Vuslateri, Ezgi Mola, Ahmet Mümtaz Taylan ve Gupse Özay, ilk bölümün konuk jüri üyeleri olacka…

Show TV, Lezzet Akademisi’nin Türk Mutfağı’na armağan edeceği genç şef adaylarıyla tanışmak isteyenler ekran başına davet ediyor.

Aşçılık eğitimi almış 6 genç şef adayı, geleneksel Türk mutfağının en lezzetli yemekleri, birbirinden renkli konuk jüriler ve tabii ki Lezzet Akademisi’nin jürisi Şef Aylin Yazıcıoğlu, Şef İsmet Saz, Şef Danilo Zanna… Berfin Erdoğan’ın yarışmacı koçluğu, Sedef İybar’ın sunuculuğunda geçecek kıyasıya bir rekabetin ekrana geleceği yepyeni yemek yarışması Lezzet Akademisi yakında Show TV’de başlıyor.

Hem ünlü yemeklerimizin hazırlanışındaki püf noktalarını görecek, hem klasik yemeklerimizin farklı uygulamalarıyla yeni fikirler edinecek hem de eğlence dolu bir yarışmanın heyecanını yaşayacaksınız.

Lezzet Akademisi yakında Show TV’de başlıyor! İşte, Lezzet Akademisi’nin tanıtımı;

İlgili Haberler