SON DAKİKA
9 Şubat 2023 06:42

SON HABERLER

Yeni Fox TV dizisi Gülümse Kaderine, ünlü bir oyuncuyu 8 yıl aradan sonra ekrana döndürüyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Avşar Film tarafından çekilecek Gülümse Kaderine isimli dizinin çekimlerine son hız devam ediliyor. Adı ilk önce Masum ve Güzel olarak açıklanan, daha sonra Gülümse Kaderine olarak değiştirilen dizi bir zamanların çok sevilen dizisi O Hayat Benim’in bir oyuncusunu sekiz yıl sonra ekrana döndürüyor.

O Hayat Benim dizisi 2014 yılında Fox TV’de ekrana gelmeye başladığında çok büyük ilgi görmüştü. Entrika dolu hikayesiyle dikkat çeken dizi başarılı oyuncu Ceren Moray’ın da kariyerinde büyük bir sıçrama yapmasını sağlamıştı. Dört sezon olarak yayınlanan dizi, kısa süre önce Yasak Elma bu rekoru elinden alana kadar Fox TV’nin en uzun ömürlü dizisi unvanını elinde tutuyordu.

Her bölümüyle büyük ses getiren O Hayat Benim dizisinin dikkat çekici karakterlerinden biri de Hülya Atahan karakteriydi. Başarılı oyuncu Ahu Sungur tarafından canlandırılan Hülya Atahan, Ceren Moray’ın hayat verdiği Efsun karakteriyle sürekli savaş halindeydi ve en sonunda aklını kaybetmişti.

O Hayat Benim’in sona ermesinden sonra başka bir dizide rol almayan Ahu Sungur, sekiz yıl sonra yeniden setlere dönüyor. Başarılı oyuncu yine Fox TV’de yayınlanacak Gülümse Kaderine isimli dizide rol alacak. Çekimleri devam eden dizide ayrıca Bahar Şahin, Sude Zülal Güler, Burak Sergen, Ertuğrul Postoğlu, Doğan Bayraktar, Erkan Meriç, Mine Tugay, Nazan Diper, Aslı Samat ve Sevinç Kumaş gibi ünlü isimler rol alıyor.

Yetimhanede büyüyen iki genç kızın hayat mücadelesini anlatacak olan dizinin yönetmeni Aytaç Çiçek. Senaryosu ise daha önce Kırgın Çiçekler, Aşk ve Mavi, Koca Koca Yalanlar dizilerine imza atan Burcu Över tarafından yazılıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler