SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 14:42

SON HABERLER

Yeniden çekilecek Behzat Ç.’de izleyicinin korkusu gerçek oluyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yıllar önce ekrana geldiğinde büyük olay yaratan Behzat Ç. dizisinin BluTV için yeniden çekileceği haberi birkaç gün önce gündeme bomba gibi düşmüştü. Üstelik denilene göre dizi için aynı ekip ekran karşısına geçecekti. Ancak kulağa gelen bir iddiaya göre çok önemli bir karakteri canlandıran oyuncu yeni bölümlerde olmayacak.

Unutulmaz dizi Behzat Ç., TRT 1 ekranında ilk yayınlandığı dönemlerde büyük beğeni toplamıştı. O dönemin siyasi atmosferine de dokunan hikayesi ile cesur bulunan dizi, BluTV için 2019 yılında farklı bir konsept ile yeniden çekilmişti. Ancak önemli bir karakter olan Harun’un eksikliği dizinin eski tadı vermemesine yol açmış ve izleyicilerin eleştirilerine sebep olmuştu.

Kısa süre önce Behzat Ç.’nin yine BluTV için yeniden çekileceği haberi duyuldu. Üstelik denilene göre bu kez ekip eksiksiz olarak yer alacaktı. Ancak yeni bir haber Behzat Ç.’yi dört gözle bekleyen izleyicilerde hayal kırıklığı yarattı.

Buna göre yine BluTV için çekilecek olan ve sekiz bölümden oluşacak Behzat Ç.’de Harun’u canlandıran Fatih Artman ekipte olmayacak. Harun karakteri olacak ancak başka bir oyuncu tarafından canlandırılacak. İddiaya göre Harun karakterini canlandırması için Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu Evliya Aykan’a teklif götürüldü.

1992 Hakkari doğumlu olan Evliya Aykan, çocukluğunun bir kısmı Hakkari’de bir kısmı Van’da geçirdi. 13 yaşında tiyatroyla tanıştı. Devlet Tiyatrosu ve Özel Tiyatrolarda çeşitli oyunlarda rol aldı. Bu süreçte konservatuvara hazırlandı. 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümüne girdi. Daha sonra İstanbul’a taşındı, çeşitli dizi ve filmlerde oynadı. 2017 yılında ise BKM Mutfak ailesine katıldı.

Dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, yeni senaryoyu beğendiğini ve dizinin geri döneceğini belirtmişti geçtiğimiz günlerde. Eski kadrodaki oyuncuların yer alacağı sözleri de heyecan yaşatmıştı. Ancak Behzat Ç. izleyicisinin asıl sorusu ise dizide Harun karakterini oynayan Fatih Artman’ın yeni bölümlerde olup olmayacağıydı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler