Ana sayfa Sinema Yeşilçam dizisinin Mine’si Selin Şekerci yeniden Çağan Irmak projesinde başrolde

Yeşilçam dizisinin Mine’si Selin Şekerci yeniden Çağan Irmak projesinde başrolde

tarafından ker_def

Çağan Irmak’ın senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği Yeşilçam isimli dizi projesi büyük ilgi gördü. Blu TV’de yayınlanan dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ile Selin Şekerci yer aldı. Mine karakteri ile dizide yine güzelliğini ve yeteneklerini sergileyen Selin Şekerci, hayranlarını mest etmişti.

Yeşilçam dizisinin tamamlanmasının ardından Çağan Irmak yine hikayesini kendisinin yazdığı ve yönetmenliğini de üstlendiği Sevda Mecburi İstikamet isimli sinema projesine başladı. Filmin başrollerinde yer alan kadın oyuncu olarak da yine Selin Şekerci, Çağan Irmak’ın yayındaki isim olarak dikkatleri çekti.

‘Sevda Mecburi İstikamet’, filminin çekimlerine devam ediliyor. Yeni sezonun dikkat çekici yapımlarından, 6 Ocak günü vizyona girecek ‘Sevda Mecburi İstikamet’ten ilk teaser da yayınlandı.

Türk sinemasının dikkat çeken yönetmenlerinden biri olan Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği hikaye 1970’li yıllarda başlıyor ve 2000’li yıllara kadar da uzanıyor.

Çağan Irmak, Yeşilçam isimli sinema filminde de yine Türk sinemasının 1960’lı yıllarında ayakta kalmaya çalışan bir yapımcının hikayesini izleyicilerle buluşturmuştu.

Yeni projesinde de yine Türkiye’nin eski yıllarına vurgu yapan bir hikayeyi ortaya çıkartan Çağan Irmak, 1970’li yıllarda başlayan bir hikaye ile yeniden nostalji dolu bir senaryo oluşturdu.

Yeşilçam dizisinin Mine'si Selin Şekerci yeniden Çağan Irmak projesinde başrolde 8

‘Sevda Mecburi İstikamet’in başrollerinde Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Kubilay Aka, Elif Ceren Balıkçı ve Günay Karacaoğlu yer alıyor.

Filmin konuk oyuncu kadrosunda ise yıldız isimler boy bulunuyor. Bu isimler arasında; Hilmicem İntepe, Selçuk Borak, Ali Savaşçı, Nergis Öztürk ve Şebnem Sönmez hemen dikkati çekiyor.

Yeşilçam dizisinin Mine'si Selin Şekerci yeniden Çağan Irmak projesinde başrolde 9

Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncusu Sevda Aktolga da uzun yıllar sonra ‘Sevda Mecburi İstikamet’ filmiyle izleyici karşısına çıkacak.

Müziklerini Teoman’ın yaptığı filmin dağıtımcılığını CJ ENM Türkiye üstleniyor. ‘Sevda Mecburi İstikamet’ 6 Ocak’ta sinema salonlarında seyirciyle buluşacak.