SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 06:45

SON HABERLER

Yok artık! Çok acayip bir dizi geliyor! Muhteşem İkili’nin 2. tanıtımı çok şaşırttı!

Televizyongazetesi/Analiz
KANAL D’nin merakla beklenen yeni dizisi Muhteşem İkili, ilk tanıtımıyla büyük dikkat çekmişti.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel ve Öykü Karayel’in oynadıkları dizinin 2. tanıtımı da ekrana geldi.

Tanıtımı izleyenler, şaşkınlığını gizleyemiyor! Eğer tanıtımdaki kadar akıcı ve eğlenceli bir hikayeyse, muhtemelen çok tutacak!

Oyuncuların performansları ve diyalogların eğlenceli haline bakan izleyici, şimdiden meraklanmaya başladı.

Zafer Algöz’ün usta oyunculuğuyla diziye çok özel bir hava katacağı da kesin.

İlk tanıtımda sadece İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin yer alırken, bu kez dizinin iki kadın oyuncu ile Zafer Algöz de tanıtımda.

Amerikanvari aksiyonu bol, polisiye filmlerini andıran diziye heyecan arttı. Sosyal medyada yorum yapan izleyiciler, ‘3 sezon gider garanti, çok acayip bir diziye benziyor, tanıtım şahane olmuş iyice merak ettim, yılın dizisi geliyor, kadro ateş ediyor” şeklinde yorumlar yapmaya başladılar bile.

İşte dizinin 2. tanıtımı:

DİZİNİN KONUSU:

Düşmanı yenmek mi zor, birbirimize katlanmak mı?

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

İlgili Haberler