SON DAKİKA
24 Temmuz 2019 12:00

SON HABERLER

Muhteşem İkili dizisi yeni fragmanında Özge Gürel ve Öykü Karayel göründü

Muhteşem İkili dizisinden yeni görüntüler yayınlandı.

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi aksiyon sahneleriyle dikkat çekiyor. Dizinin şu ana kadar yayınlanan fragmanlarında iki kadın oyuncu arka planda bırakılmıştı.

Kerem Bursin ve İbrahim Çelikkol şov yaparken, büyük hayran kitlelerine sahip olan Öykü Karayel ile Özge Gürel, adeta önemsenmemişti.

Dizinin yeni tanıtımında Özge Gürel ve Öykü Karayel’in daha fazla rol alması iyi bir tercih olmuş.

Ancak yine de Kerem Bursin ve İbrahim Çelikkol’un üzerine kurgulanan dizi, iki kadın oyuncu için çok da öne çıkamayacakları bir yapım gibi de duruyor.

Özge Gürel’deki değişim de dikkatleri çekiyor… Videodan izleyebilirsiniz…

Ayrıca Zafer Algöz’ün de dizide önemli bir rolde yer alması önemli bir detay…

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar.

Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

Muhteşem İkili’de İbrahim Çelikkol; gözü kara, cesaretiyle kendisini tehlikeye atmaktan çekinmeyen Barca’yı oynarken, zekası ile en zor operasyonları bile başarı ile yöneten MKC’yi ise Kerem Bürsin canlandırıyor.

İlgili Haberler