SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 14:08

SON HABERLER

Zalim İstanbul dizisinden rakiplerine çalım atacak hamle!

Televizyongazetesi/Analiz- Kanal D, son yıllarda yaşadığı dizi şanssızlığını Zalim İstanbul dizisi ile de yaşamak üzereydi.

Dizi, Pazartesi akşamları Söz ve Çukur gibi iki iddialı dizinin karşısına getirilmişti. Haliyle reytingleri de ilk bölümlerde istenen noktalara gelememişti.

Ancak kanal, aldığı radikal bir kararla, diziden bıktırma ihtimalini de göze alarak neredeyse haftada 10’a varan tekrarlarla diziyi ekrana getirdi.

Sürekli yapılan tekrarlar sayesinde izleyici Zalim İstanbul dizisini farketti. 9. bölümüyle sezon finali yapan dizi, tam erken final yapacakken, yeni sezon biletini de almayı başardı.

Umut veren reytingler karşısında kanal yeni sezonda diziyi devam ettirme kararı aldı.

Tüm dizilerle birlikte sezon arası verildi ama çekimler çok erken başlatıldı.

Zalim İstanbul dizisinin Eylül sezonu beklenmeden, çok daha önce yayınlanacağı tahminleri yapılmakta.

Bu şekilde kanalın diziyi yeniden hatırlatma şansı da olabilir!

Zalim İstanbul’un gün değiştirmeden Pazartesi akşamı yayınlanacağı da kanalın yeni sezonla ilgili paylaştığı bilgiler arasında.

Dizinin yeni sezon çekimlerinden de bilgiler gelmeye başladı… İşte ayrıntılar…

İlk sezonun başarılı geçmesinin ardından yaz tatiline çıkan dizi ekibi önceki gün yeniden set başı yaptı. Zalim İstanbul ikinci sezon çekimleri de başladı. İkinci sezondan ilk kareler geldi…

Yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul, ekibi sette buluştu.

Başrollerinde; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in yer aldığı dizinin izleyicileri onları çok özlemişti.

Dizi ekibi ikinci sezon için yoğun çalışmaya başladı.

Eylül ayında 10’uncu bölümüyle kaldığı yerden ekrana gelmeye devam edecek Zalim İstanbul’un, sezon finali heyecan dorukta bitmiş; Karaçay Köşkü’nde fırtınalar esmişti.

Firar eden Nedim ve Cemre’nin akıbeti ne olacak?

Köşkteki sırlar ne zaman ortaya çıkacak? Merak edilen tüm bu sorular yeni sezonda yanıt bulacak.

Zalim İstanbul, yeni sezonda pazartesi akşamları Kanal D’de!

İlgili Haberler