SON DAKİKA
17 Haziran 2019 10:46

SON HABERLER

Zalim İstanbul nasıl bir dizi? İşte Kanal D’nin yeni kozu

Zalim İstanbul dizisinin 1. Bölüm Fragmanı yayında! Bir yanda kendini bir oyunun içinde bulan Seher, diğer yanda oyunun kurallarını koyan Karaçay Ailesi… Kesişen bu yolda kim daha masum, kim daha cesur? Kanal D, yeni bir atak yapmakta. Diziler konusunda gelgitler yaşayan kanal, Zalim İstanbul dizisinden bir hayli ümitli. Bakalım dizi izleyiciler tarafından beğenilecek mi?

Antakya’da kolay bir hayat geçirmeyen Seher, evlatları için hem yaşamla hem de arkasında dönen pazarlığın getirdiği zorluklarla mücadele etmeye çalışırken, evlerine düşen ateşle kendini ve ailesini İstanbul’da bulur.

İstanbul’da ise olaylar, tekerlekli sandalyeye mahkum Nedim Karaçay’ın etrafında dönmektedir. Agah, yeğeni Nedim’e sakat kaldığından itibaren destek olur. Tek amacı,  kendilerine bir şey olması halinde, abisinden yadigar kalan Nedim’e bakacak bir kişinin olmasıdır. Bu yüzden evin çalışanı kadından onu evlendirmek için bir gelin adayı bulmasını ister. İşte Seher ve Agah Karaçay’ın yolları bur noktadan sonra kesişir…

Zalim İstanbul yakında Kanal D’de!

İlgili Haberler